Naujienos 2022 gruodžio 14 d.

Teatro rėmėjai – įmonių grupei SDG – 20 metų. Draugystė tęsiasi ir stiprėja

2002 metais įkurta įmonių grupė „SDG“ (Saugaus darbo garantas) – šį gruodį paminėjo reikšmingą 20 metų gyvavimo sukaktį. Konsultacijų ir mokymų kompanija, rinkos lyderė Lietuvoje, garsėjanti profesionalumu ir socialiai atsakinga veikla jau ne vienerius metus yra ir Nacionalinio Kauno dramos teatro mecenatė, o jos vadovai Rūta ir Edvardas Jasai – nuoširdūs teatro bičiuliai.

Gruodžio 13 d. įmonės gimtadienio šventėje, vykusioje Lietuvos operos ir baleto teatre, generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas sveikinimo kalboje tarė: „Kai Nacionalinis Kauno dramos teatras susibičiuliavo su gerbiamais Rūta ir Eduardu, aš raides (SDG, red. past.) iššifravau: „su draugais būti gera“. Šį vakarą, sveikindamas su dvidešimtmečiu, jiems linkėjau nesibaigiančio stebuklingo draugystės gyvavimo, bet dabar, išgirdus daug sveikinimo kalbų, linkiu „SDG“ ir sau ne tik šventėse, bet ir kasdienybėje smulkmenomis dauginti gerumą šioje žemėje, kad nebūtų erdvės blogiui, kad šviesa viešpatautų mumyse ir tarp mūsų. Su jubiliejumi!“.

Gruodžio 19 d. „SDG“ savininkai ir įkūrėjai Rūta ir Eduardas Jasai dovanos gražią šventę teatrui – jie yra teatro gimtadienio apdovanojimų „Auksinė Teatro Rūtos Šakelė“ ženklelio ir premijos steigėjai. Laukiame visų gražioje šventėje.

E. Ovčarenko nuotraukos
E. Ovčarenko nuotraukos

]

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.