Naujienos 2024 balandžio 16 d.

Teatro generalinis direktorius pagerbtas Kauno rajono „Kultūros smaragdo“ apdovanojimuose

Balandžio 15-osios vakarą, minint Kultūros dieną, Raudondvario dvare buvo pagerbti Kauno rajono kultūros darbuotojai. Architektui Gintarui Prikockiui už ypatingus nuopelnus kultūrai įteikta „Kultūros smaragdo“ premija. Kauno rajono savivaldybė šį apdovanojimą teikia nuo praėjusių metų.

Renginio metu Kauno rajono kultūros smaragdiniais švyturiais apdovanoti kultūros lauko darbuotojai. Už profesionalų, kūrybišką darbą, teatro tradicijų sklaidą, bendruomenės telkimą buvo pagerbta Garliavos kultūros centro režisierė, renginių organizatorė Zita Butiškytė. Už aktyvią ir kūrybingą veiklą, puoselėjant ir skleidžiant chorinio meno tradicijas, ir Kauno rajono reprezentavimą Lietuvoje ir užsienyje – Samylų kultūros centro meno vadovė Laimutė Dzedaravičienė. Už pasiekimus kultūros srityje bei tarptautinį pripažinimą įvertintas dailininkas Antanas Obcarskas.

Kauno rajono muziejaus Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejaus muziejininkė Vida Sniečkuvienė apdovanota už kultūros paveldo puoselėjimą, šiaudinių sodų tradicijos gaivinimą, sklaidą bei pripažinimą Lietuvoje ir už sėkmingą darbą įtraukiant šiaudinius stogus į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą bei atstovavimą Lietuvai finalinėje sesijoje Botsvanoje.

Už profesionalaus meno sklaidą ir ilgalaikį bendradarbiavimą organizuojant Kauno rajono renginius smaragdiniai švyturiai įteikti Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovui Egidijui Stancikui, Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovui Benjaminui Želviui ir Kauno valstybinės filharmonijos vadovui Justinui Krėpštai.

V .Makūnas padėkos raštais ir atminimo medaliais apdovanojo dar 12 pasižymėjusių kultūros darbuotojų.

Parengta pagal Kauno rajono savivaldybės informaciją 

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.