Naujienos 2023 vasario 27 d.

Teatro atstovai grįžo iš interaktyvaus teatro tinklo PARTICIPATE IN YOUR LIFE susitikimo Vengrijoje

Vasario 22-23 dienomis Vengrijos sostinėje Budapešto susitiko tarptautinio įtraukiančio teatro „Participate in Your Life!“ (PIYL) tinklo nariai iš Vengrijos, Norvegijos, Islandijos ir Lietuvos. Susitikime diskutuot apie tolimesnius planus bei konkrečias veiklas.

„Participate in Your Life“ aktyviai veikia nuo 2018 m. Jos nariai – „Kava Drama“ (Káva Kulturális Műhely, Vengrija), „K:13“ (Norvegija), „Bird and Bat“ (Islandija), Lietuvai atstovauja Nacionalinis Kauno dramos teatras. Į susitikimą vyko generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas, direktoriaus pavaduotoja rinkodarai Agnė Burovienė ir projektų ir turizmo vadybininkė Rūta Malaškevičienė.

Paskutinis gyvas visų šalių atstovų susitikimas vyko rugpjūtį Nacionaliniame Kauno dramos teatre, kuomet įvyko bendra premjera „Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ ( rež. Hilde Brinchmann), pasakojanti fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Spektaklis vyksta į gastroles po Lietuvą ir labai sėkminga gyvuoja teatro scenoje – į išskirtinį reginį vietų šį sezoną nebėra.

Teatro praktikai Budapešte aptarė „Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ tarptautines gastroles. Vasaros pradžioje spektaklį turėtų išvysti Norvegijos publika. Taip pat su nariais diskutuota rengti kasmetines įtraukiančio teatro konferencijas vienoje iš tinklo šalių. Pirmoji, „Join In“ sėkmingai vyko Norvegijoje, Bergene 2021 m. rudenį. Taip pat aptarta naujų partnerių paieškos tinklo plėtrai galimybė,  mažos apimties lengvai erdvėse pritaikomi interaktyvūs edukaciniai spektakliai partnerių šalyse su „Káva Kulturális Műhely“ režisieriumi, metodo puoselėtoju Gábor Takács.

NKDT informacija

Susitikimo dalyviai
Susitikimo dalyviai

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.