Naujienos 2021 gruodžio 10 d.

Teatre lankėsi režisieriaus R. Wilsono komandos nariai

Reklama skirtingose Kauno miesto erdvėse primena, kad „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programa sparčiai artėja. Nacionaliniame Kauno dramos teatre taip pat vyksta pasirengiamieji darbai ne vienam šio programos projektui. Gruodžio 8-10 dienomis teatre lankėsi pasaulinio režisieriaus Roberto Wilsono komandos nariai: scenografijos bendraautorė Stephanie Engeln ir šviesų dailininkas Marcello Lumaca, – jie apipavidalins spektaklį „Dorianas“, kuriamą pagal Oscaro Wilde‘o romaną „Doriano Grėjaus portretas“ bei tapytojo Francio Bacono (1909-1992) biografijos motyvus.

Scenografijos dailininkė ir šviesų dailininkas susitikę, su NKDT vadovais, scenos inžinieriais, dekoracijų gamybos meistrais, šviesų dailininkais, apžiūrėjo Didžiosios scenos technines galimybes, preciziškai įvertino scenos aprangą, aptarė dekoracijų sukūrimo ypatumus ir terminus, nes premjerai svarbi kiekviena detalė ir pustonis.

Premjera pasaulinė – R. Wilsonas ją pristatys Diuseldorfe, D‘haus teatre 2022-ųjų metų birželio mėnesį, o rugsėjį – Kaune. Projekto partneriai: D’haus teatras (Diuseldorfas), „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, Nacionalinis Kauno dramos teatras.

Rido Beržausko nuotr.
Scenografijos bendraautorė Stephanie Engeln. Rido Beržausko nuotr.
Šviesų dailininkas Marcello Lumaca. Rido Beržausko nuotr.
Rido Beržausko nuotr.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.