Renginiai 2023 rugsėjo 27 d.

Spektaklis „Vasaros vapsvos gelia mus net lapkritį“ bus transliuojamas Sakartvelo nacionalinėje televizijoje

Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyksta tarptautinis projektas su Sakartvelo nacionaliniu transliuotoju „AjaraTV&radio“. Ši televizija atgaivino televizijos spektaklių žanrą – kartą per savaitę savaitgaliais eteryje rodomi naujai sukurti arba teatro scenose gyvuojantys spektakliai. Taip pat į tinklelį įtraukiami ir užsienyje Sakartvelo režisierių sukurti arba pagal Sakartvelo dramaturgiją pastatyti spektakliai. Projektui vadovauja teatro bičiulis buvęs Kutaisio miesto Lado Meskhishvili dramos teatro meno vadovas Konstantine Abashidze. Jis Nacionaliniame Kauno dramos teatre lankėsi vasarą ir su teatro generaliniu direktoriumi Egidijumi Stanciku aptarė spektaklio Ivan Vyrypajev „Vasaros vapsvos gelia mus net lapkritį“ filmavimą televizijai bei susitiko su LRT ir TV3 televizijos vadovais.

Spektaklį režisavo jauna, bet jau pripažinta Sakartvelo režisierė Nino Maglakelidze. Spektaklis įvertintas „Fortūnos“ apdovanojimu aktoriui Dainiui Svobonui ir aktoriaus Sigito Šidlausko nominacija „Auksiniam scenos kryžiui“. Ilgojoje salėje rodomas spektaklis yra vienas teatro publikos favoritų.

Filmavimo darbus atliko operatorius Nikoloz Katcharava bei teatro vaizdo operatorius Ridas Beržauskas. Taip pat filmavimo komanda iš Sakartvelo sukūrė televizijai skirtą reportažą apie Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Reportažo kūrime dalyvavo teatrologas Neronas Abuladze. Spektaklis ir reportažas Sakartvelo publiką pasieks dar šį rudenį. Šis projektas teikia vilčių, kad ir Lietuvos televizijoje galėtų atgimti TV spektaklių žanras.

Režisierė Nino Maglakelidze.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.