Naujienos 2016 lapkričio 9 d.

Spektaklis PALATA rodomas jau 200-ąjį kartą

Lapkričio 9 dieną 19 val. spektaklis „Palata“  pagal Antono Čechovo noveles  rodomas jau 200-ąjį kartą!  Klausimai, „Ar turite bilietų į „Palatą“?“, „Kada rodysite spektaklį „Palata?“ –  neapleidžia  teatro bilietų kasos darbuotojų.  Galime nuraminti, kad šis kūrinys, kurio premjera įvyko  2009 metų lapkričio 13, 14 dieną, dar ilgai gyvuos teatro repertuare.

Režisierius ir  spektaklyje buvusio tarnautojo Gromovo vaidmenį atliekantis  aktorius Rolandas Kazlas,  paklaustas apie spektaklio reikšmę jo kūrybinėje biografiją, pasidalino savo mintimis: „Nei vieno spektaklio nesu vaidinęs tiek kartų.  Manau, tai bendra mano, teatro ir vaidinančių aktorių sėkmė. Per tiek metų spektaklis nesuprastėjo, priešingai, subrendo kaip geras vynas. Jame daug temų, dėl to, manau, tiek daug žiūrovų jį žiūrėjo, o kai kurie net ne vieną kartą.  „Palata“ – gyvenimo koncentratas. Šis kūrinys  padeda suvokti gyvenimą, savo vietą jame. Manau, kad reikia turėti savo palatą kaip šventovę.  Noriu padėkoti aktoriams ir kolegoms bei žiūrovams už buvimą kartu. “

Spektaklyje vaidina Rolandas Kazlas, Liubomiras Laucevičius, Dainius Svobonas, Arūnas Stanionis, Ričardas Vitkaitis,  Lili Stepankaitė, Raimonda Šukytė, Artūras Sužiedėlis.

spektaklis suaugusiems Palata Kauno dramos teatras Kazlas
Spektaklio akimirka. D. Matvejevo nuotr.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.