SAVANORYSTĖ TEATRE

Nacionalinis Kauno dramos teatras – puiki vieta savanoriškoms veikloms atlikti. Tai galimybė daugiau sužinoti apie teatre vykstančius kūrybinius ir vadybinius procesus, pamatyti NKDT spektaklius ir susirasti bendraminčių. Teatre savanoriauja daugiau nei 100 savanorių.

Nauji teatro savanoriai dažniausiai priimami 2 kartus per metus – rugsėjo mėn. vyksta pagrindinis priėmimas, sausio mėn. – esant poreikiui papildome savanorių gretas. Su savanoriais yra sudaromos savanorystės sutartys. Savanoriauti priimami ne jaunesni negu 14 m. jaunuoliai, viršutinės amžiaus ribos nėra! Nepilnamečių prašome pateikti raštišką tėvų/globėjų sutikimą.

Norėdami savanoriauti ar kilus klausimams dėl savanorystės kreiptis – el.paštu ziurovai@dramosteatras.lt

NKDT savanoriai

Dažniausiai – tai salės administratorių asistentai, kurie prieš spektaklius ir spektaklių metu nukreipia žiūrovus ir padeda surasti vietą parteryje, pasitinka juos vestibiulyje su šypsena ir gera nuotaika, atsako į kylančius klausimus ir pan. Neretai tenka talkininkauti savaitgaliais, vakarais.  Tačiau taip pat kviečiame prisijungti prie teatro reklamos sklaidos – išnešioti plakatus ir kitą reklaminę medžiagą po nurodytus taškus mieste, prisidėti prie reklaminės medžiagos ruošimo.

JST savanoriai

Tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu vidutiniškai 40 val. per mėnesį savanoriaujama pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. JST programa Nacionaliniame Kauno dramos teatre  – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Daugiau apie JST savanorystę.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau

Teatro veiklos

Prieinamumas

Daugiau
Nerk i teatra festivalis

Festivalis

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.