Projekto metu numatyta surengti keturias mikrokonferencijas, įsteigti keturis forumus, vieną mobilumo platformą, vieną interaktyvios politikos priemonių rinkinį, vieną „DECONFINING“ antologijos elektroninę knygą, 20 tinklalaidės (podcast) epizodų, surengti 12 meno gastrolių.

„E-kultūros platforma“ (vieningas suskaitmeninto ir skaitmeninio kultūros ir audiovizualinio turinio, elektroninių paslaugų ir sklaidos portalas)

Tai keturių Europos teatro trupių bendradarbiavimas, kurio metu per diskusijas ir kūrybines dirbtuves tyrinėjamas interaktyvumas vaikų teatre. Pagrindinis šio bendradarbiavimo tikslas – keistis meniniais metodais ir požiūriais, pažinti vieni kitų kultūrinę aplinką ir užtikrinti know-how perdavimą. Ateityje planuojama kurti tarptautinius projektus įvairiose performatyvumo srityse. Ilgalaikis tikslas – sukurti žinių platformą, kurioje Europos menininkai galėtų susieti performatyvias priemones ir dalyvavimą, daugiausia dėmesio skiriant vaikams ir jaunimui.

„Babelio bokštas“ – solidus tarptautinis projektas, kuriamas kartu su Norvegijos, Vengrijos, Islandijos ir Lietuvos menininkais, kuriuos vienija  tarptautinis interaktyvaus įtraukiančio teatro vaikams ir jaunimui tinklas PIYL (Participate in Your Life). „Babelio bokšto“ tikslas – atkreipti dėmesį į globalias problemas, jas aktualizuoti interaktyvaus teatro kalba, skatinti jaunimo kritinį mąstymą. 

Pažinti teatrą ir įvairius jo procesus galima pačiais įvairiausiais būdais – apsilankius spektaklyje, sudalyvavus edukacinėje programoje, pasivaikščiojus po užkulisius. Bet kodėl teatro nepažinus mokykloje? Brandindamas šią viziją, Nacionalinis Kauno dramos teatras kartu su Kaunas 2022 sukūrė edukacinį projektą „Teatro Kubas“, skirtą atskleisti bei ugdyti vaikų ir jaunimo kūrybinį potencialą, gilinti jų žinias apie kultūros bei meno procesus.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau

Teatro veiklos

Prieinamumas

Daugiau
Nerk i teatra festivalis

Festivalis

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.