Naujienos 2021 lapkričio 4 d.

Pirmieji Teatro kubai jau džiugina pradinukus ir ikimokyklinukus

Pažinti teatrą ir įvairius jo procesus galima pačiais įvairiausiais būdais – apsilankius spektaklyje, sudalyvavus edukacinėje programoje, pasivaikščiojus po užkulisius. Bet kodėl teatro nepažinus mokykloje? Brandindamas šią viziją, Nacionalinis Kauno dramos teatras kartu su Kaunas 2022 inicijuoja edukacinį projektą „Teatro Kubas“, skirtą atskleisti ir ugdyti vaikų ir jaunimo kūrybinį potencialą bei gilinti jų žinias apie kultūros bei meno procesus.

 „Teatro Kubas“ – edukacinė priemonė, kurios turinys  sudarytas iš teatre naudojamų priemonių: pjesių, kostiumų eskizų, scenografijos ir rekvizito detalių. Kubo kūrėjai taip pat sukūrė originalias korteles, kurios supažindina su teatro profesijomis, teatralizuotas užduotis, skirtas matematikos, lietuvių kalbos, muzikos, dailės ir teatro pamokoms. Kuriant fantaziją išlaisvinančias užduotis, konsultavo rašytoja, teatro pedagogė, kultūros projektų vadovė iš Nyderlandų Anne Graswinckel.

Ši edukacinė priemonė, skirta 1-4 klasių moksleiviams bei ikimokyklinukams ir jų mokytojams. Penki pilotiniai įvairiausių slėpinių kupini Teatro kubai jau pasiekė Kauno r. Rokų mokyklą-darželį, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnaziją, Garliavos Jonučių progimnaziją, Kauno r. Neveronių gimnaziją, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklą-daugiafunkcį centrą. Supažindinę mokytojus su nauja edukacine priemone, NKDT darbuotojai kubus šiose mokyklose paliko išbandyti ilgesnį laiką. Mokytojų ir mokinių pateikti atsiliepimai leis patobulinti Teatro kubą, o 2022 m. pirmąjį pusmetį dar 40 Teatro kubų iškeliaus į kitas Kauno ir Kauno rajono mokyklas. 

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.