Naujienos 2024 kovo 12 d.

Paskelbti „Auksinių scenos kryžių“ nominantai

Profesionaliojo scenos meno vertinimo komisija iš 93-ių pateiktų pasiūlymų išrinko „Auksinių scenos kryžių“ nominantus už 2023 m. kūrybą pagal atskiras kategorijas.

Premijomis siekiama įvertinti profesionaliojo scenos meno srities kūrėjų, tyrėjų ir kitų meno srities darbuotojų reikšmingiausius praėjusių metų darbus ir išskirtinius profesinius laimėjimus. Konkurso laureatai bus paskelbti kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną. Klaipėdos dramos teatre jiems bus įteikti atminimo ženklai „Auksiniai scenos kryžiai“, o už naujų sceninės išraiškos formų paieškas – atminimo ženklas „Boriso Dauguviečio auskaras“.

Tarp pastebėtų ir nominuotų – šie Nacionalinio Kauno dramos teatro kūrėjai:

Moters vaidmens kategorijoje  aktorės Vilija Grigaitytė už Vitalijos, Jūratė Onaitytė už Almos, Inesa Paliulytė už Irenos, Liucija Rukšnaitytė už Julijos vaidmenis spektaklyje „Kai mes būsim jauni“.

Kostiumų dizaino kategorijoje režisierė, dizainerė Gintarė Minelgaitė-Duchin (Dr. GoraParasit) už spektaklio „Snieguolė“ kostiumų dizainą;

Technologijų dizaino kategorijoje  apšvietėjas Saulius Laucevičius už spektaklio „Audra“šviesų dizainą;

Spektaklis vaikams ir jaunimui kategorijoje režisierius  Augustas Gornatkevičius už spektaklius „Sibiro haiku“, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, ir „Taisykla“, Nacionalinis Kauno dramos teatras.

Džiaugiamės kūrėjais ir linkime sėkmės.

Visas nominantų sąrašas.

Donato Stankevičiaus ir Svetlanos Baturos nuotraukos

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.