Paramos galimybės Nacionaliniame Kauno dramos teatre

Nacionalinis Kauno dramos teatras – tai kūrybos erdvė, kurioje įkvėpimą, pasigėrėjimą, o kartais – provokaciją kviečiami išgyventi žiūrovai, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, amžiaus, ar specialiųjų poreikių. Siekiame kurti aukščiausios kokybės spektaklius, stiprindami kultūrinį išprusimą, vertybių ir tapatybės suvokimą, kritinį mąstymą, burdami jaunimą ir skatindami integralius pokyčius visuomenėje. Kurdami spektaklius ir plėtodami tarptautinius ryšius, aktyviai ieškome būdų pritraukti ir stiprinti ryšius su jaunimo auditorija, didindami scenos meno paslaugų patrauklumą bei kviesdami į kasmetinį edukacinį festivalį ,,Nerk į teatrą“, kuriame pristatome daugiau nei 40 renginių įvairioms amžiaus grupėms. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti visus metus trunkančią savanorystės programą, kurioje kasmet dalyvauja virš 100 jaunų ir motyvuotų žmonių! Jūs taip pat galite tapti šio sudėtingo ir įdomaus kūrybinio vyksmo dalimi. Jūsų patirtis ir finansinė parama yra labai svarbi teatro gyvavimo grandis, be kurios meninės idėjos negalėtų būti sklandžiai realizuojamos. Kviečiame Jus tapti aktyviu teatro bendruomenės nariu – pagal galimybes remti teatrą finansiškai ir stebėti, kaip Jūsų pinigai konvertuojami į dvasines vertybes, o mes pasirūpinsime, kaip Jums kūrybiškai atsidėkoti. Tikime, kad šis bendradarbiavimas sukurs vertę ne tik Teatrui ir Jums, bet ir mūsų būsimam žiūrovui.

TEATRO DRAUGAS

Mes Jus pažįstame, bet niekada nedrįsome užkalbinti! Esate mūsų Lojalus žiūrovas, besidomintis teatro naujienomis ir apsilankantis mažiausiai 2 kartus per sezoną? Džiaugiamės, kad svarstote galimybę prisidėti prie būsimų spektaklių premjerų gimimo, o mes Jums dovanosime galimybę pirmiesiems susipažinti su skelbiamu repertuaru ir gauti visus specialius pasiūlymus! Juk už Jūsų skiriamą sumą naujai statomam spektakliui galima nupirkti… būtinų grimo priemonių, ar kostiumų komplektą!

TEATRO PARTNERIS

Džiaugiamės, kad esate su mumis, nes Jūsų dėka Nacionalinio Kauno dramos teatro organizuojamo festivalio ,,Nerk į teatrą“ metu vyksta pirmoji jaunimo pažintis su teatro veikla ir užkulisiais. Minėto festivalio metu kviečiame jaunimą padirbėti kartu su teatre kuriančiais profesionalais – režisieriais, scenografais, kostiumų dailininkais, grimuotojais, apšvietėjais, kompozitoriais… ir daugeliu kitų! Už jūsų skiriamą sumą mes galėsime vaikams ir jaunimui organizuoti net kelis susitikimus – kūrybines dirbtuves su teatro srityje dirbančiais profesionalais ar pasikviesti užsienio trupę sudalyvauti festyvalyje.

TEATRO RĖMĖJAS

Kiekvieną sezoną teatras sukuria 5-7 premjeras. Tam, kad šie nauji spektakliai išvystų scenos šviesą, kad idėjos virstų kūriniu, teatras nuolat ieško galinčių finansiškai prisidėti prie konkretaus spektaklio kūrimo arba remti kitas teatro iniciatyvas.

TEATRO MECENATAS

Tik drįstame pasvajoti apie stiprų užnugarį ir glaudžią draugystę, atpalaiduojančią mus nuo finansinių įsitempimų…

Norėdami aptarti rėmimo galimybes susisiekime:

Agnė Burovienė

Generalinio direktoriaus pavaduotoja rinkodarai

Mob. tel. +370 618 82903

El. paštas: agne@dramosteatras.lt

Paramos gavėjas:

Nacionalinis Kauno dramos teatras

Paramos sąskaita: LT177300010134390049

AB Swed bankas.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau

Teatro veiklos

Prieinamumas

Daugiau
Nerk i teatra festivalis

Festivalis

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.