Be kategorijos 2024 gegužės 16 d.

„Nerk į teatrą“ festivalyje – šeimų savaitgalis

Gegužė dovanoja daug gražių švenčių – gegužės 15 dieną minime Tarptautinę šeimos dieną, o gegužės 17 d. – Vaiko dieną. Dėl to festivalis „Nerk į teatrą“ gegužės 18, 19 dedikuojamas šeimai. Šiomis dienomis lauksime tėvelių su kūdikiais, senelių, močiučių ir anūkėlių, jau ūgtelėjusių smalsuolių. Žiūrėsime spektaklius, žaidime pasaką, vyks stalo žaidimų vakaras ir dar daug smagių užsiėmimų. Programa – labai plati, tad skubėk išsirinkti!

BORKA (Vengrija) Spektaklis nuo 0 iki 5 metų

Pirmąjį spektaklį vaiko gyvenime dažniausiai vaidina mama. Ji yra pagrindinis herojus, pasakojantis, linksminantis, kviečiantis žaisti – nuo ryto iki vakaro. Vengrų teatro trupės Káva Drama spektaklis „Borka“ kviečia pasisemti tokio žaidimo idėjų. Gegužės 18 d. 11 ir 13 val. festivalis „Nerk į teatrą“ laukia pačių mažiausių žiūrovų – žaiskime kartu.

Gegužės 18 d. 11 ir 13 val. Rūtos salė / Bilietai

Edukacija „Žaidžiame pasaką“

Edukacinės teatro dirbtuvės šeimoms su NKDT aktore Ugne Žirgule

Pasaka – tai neišmatuojamos išmonės pasaulis, kuris visada stebina, įtraukia, moko. Geriausias būdas tyrinėti ir patirti tą stebuklingą pasakos pasaulį – žaidimas. O teatras –tikrų tikriausia žaidimų erdvė. Čia kiekvienas gali tapti pasakos herojumi, pakliūti į neįprastas situacijas, susidurti su kliūtimis, jas įveikti ir pasiekti savo tikslą. Ši patirtis padeda suprasti pasaulio sudėtingumą, išmokti kūrybiškai vertinti gyvenimo reiškinius, pastebėti aplinkinius žmones, padėti, spręsti problemas, būti drąsiems, aktyviems.

Trukmė – 1 val. Amžius: šeimoms su vaikais nuo 3 m. Bilietai

Gegužės 18 d. 12:30 ir 14:00 val.

Teatras kūdikiams

Edukacinės dirbtuvės su ankstyvojo ugdymo teatru “Šilkaus Pupa” ir aktore Kristina Savickyte.Gegužės 19 d. 10 ir 12 val. Mažojoje scenoje

„Šilkaus pupos“ teatras kviečia į užsiėmimus 5-24 mėn. mažylius su tėvais. Edukacijos metu kviečiame vaikus ir tėvus įsitraukti į žaismingą pasakos vaidinimą. Teatro metodai ir priemonės – puikus būdas megzti ryšį su vaikais ir atrasti tai, kas tinka būtent jums. Teatrinėmis priemonėmis lavinsime vaizduotę, smulkiąją motoriką, kalbos vystymąsi, artikuliaciją. Užsiėmimuose aktyviai veikia vaikai ir mokosi jų tėvai – tiek iš veiklų kartu, tiek iš diskusijų, pasidalinimų įžvalgomis apie ankstyvąjį ugdymą, kūrybiškumą.

Trukmė – 45 min. Amžius: 5-24 mėn. Bilietai

Stalo žaidimų vakaras „Laikas su šeima“

Vakaras su NKDT Jaunimo taryba ir „Kylančio Kauno” organizacija

Ar žinojote, kad įvairūs stalo žaidimai suartina, gerina žmogaus emocinę sveikatą, padeda atsipalaiduoti, plėsti akiratį, lavina reakciją ir net kantrybę? Stalo žaidimų vakaras su šeima yra puiki galimybė smagiai ir kokybiškai praleisti laiką šeimoms su mažamečiais vaikais ir seneliais, jaukioje ir saugioje aplinkoje. Stalo žaidimais pasirūpinsime mes, tačiau jeigu turite savo mėgstamą žaidimą, kviečiame jį pasiimti! Šio vakaro metu galėsite išbandyti įvairiausių stalo žaidimų! Vieni reikalaus greitos reakcijos, kiti – pamąstymo, o treti – bendradarbiavimo. Kad atmosfera būtų jaukesnė, užkandžiais ir gėrimais bus pasirūpinta, jums reikės atsinešti tik gerą nuotaiką! Taip pat, Jūsų laukia ir simboliniai prizai!

Trukmė – 2 val. Parketinė salė (Kęstučio g. 62)

*Renginys yra nemokamas ir registruotis nereikia, tiesiog, ateik su gera nuotaika ir atsivesk mamą, tėtį, močiutę, smagiausią tetą ar rimčiausią dėdę, ar tiesiog žmogų su kuriuo norėtum smagiai praleisti laiką kartu!

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.