Renginiai 2024 balandžio 26 d.

NERK Į TEATRĄ atidarytas!

Reziumuojame emocijų kupiną dieną.

11 val. festivalį  pradėjo kompanija K:13 iš Bergeno (Norvegija) spektakliu „Laivas, kuris plaukė sausuma ir jūra”. Norvegų pasaka apie Askeladą pavirto žiūrovus įtraukiančia nuotykių kelione.

12 val. Didžiosios scenos prieigose prasidėjo festivalio atidarymas, kurį parengė  Miko Petrausko scenos menų mokyklos šokėjos, vadovaujamos  vadovės Indrės Puišytės-Šidlauskienės. Susirinko tieks daug  žiūrovų, kad  kai kurie stebėjo iš už paradinių durų.  Atvykusieji sutikti burtažodžiu: „Jūs tampate teatro veiksmo dalimi“. Po šokio pasirodymo pirmoji grupė pradėjo turą po teatrą: Mažoji scena, Rūtos salė, dekoracijų gamybos cechas, grimerinė, Didžiosios scenos traversų šou ir … prizai. Juokas, emocijos, nuostaba, paklydusi grupė, įsijungusi signalizacija – ups…padauginome dūmų scenoje!

15 val. turas baigėsi, bet prasidėjo antrasis spektaklis „Laivas, kuris plaukė sausuma ir jūra”.  Jį stebėjo ir J. E. Norvegijos Ambasadorius  Ole T. Horpestad su ponia Birgit Hovet Horpestad. Suaugusieji ne mažiau įsitraukę į veiksmą nei jaunieji žiūrovai.

Dar vyko tiesioginis pokalbis su LRT radiju, turą stebėjo ir fiksavo  TV laidos „Kultūros diena“ akis ir smalsi „Kas vyksta Kaune“ reporterės Skirmantės akis. Kalbėjome, pasakojome, rodėme.   

 15:30 val.  pasitikome ir po teatrą lydėjome pedagogų grupę, o 17 val. susibėgome į Mažąją sceną, kurioje jaunieji menininkai pristatė audiovizualinę instaliaciją „Sąlytis“. Po jo vyko diskusija.

Interaktyvi diena (vakaras) baigėsi!  Dalinamės įspūdžiais ir nuotraukomis bei laukiame festivalyje. Jis tęsis iki 06 14. Programa www.nerkas.lt. D. Stankevičiaus nuotr.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.