Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

ŽALGIRIŲ peržiūrą stebėjo profesionalios krepšininkės

Į vieną  iš pirmųjų ŽALGIRIŲ spektaklių susirinko visas būrys profesionalaus moterų krepšinio atstovų – Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) administracijos atstovai ir „Aisčių-LSU“, „Sirenos“  ir „Vilkmergės“ komandų žaidėjos bei jų treneriai. LMKL  direktorė Audra Ginelevičienė  pasveikino spektaklio ŽALGIRĖS kūrėjus su premjera ir pasidžiaugė užsimezgusia draugyste su Nacionaliniu Kauno dramos teatru. Pasak jos, spektaklyje atpažįstami jų kasdienybės elementai, kurie čia pateikiami labai komiškai.  NKDT vadovas Egidijus Stancikas pasidžiaugė, kad ilgametę teatro ir vyrų krepšinio draugystę tęsia bičiulystė su moterų krepšiniu.

Spektaklio režisierius Vidas Bareikis padėkojo krepšininkėms už pagalbą repeticijų laikotarpiu. Pasak jo, šis spektkalis jam reabilitavo darbą su morišku kolektyvu, nes ŽALGIRĖS  įrodė esančios kantrios, nezyziančios, arba zyziančios tyliai, kaip tikros profesionalės.

Susitikimą po spektaklio vainikavo tostas ir bendros nuotraukos.

Krepšininkių atsiliepimai:

„Spektaklis patiko, kadangi dar netekę buvo matyti tokio siužeto spektaklio, susijusio su sportu. Kadangi tai mano sritis, buvo įdomu stebėti visa tai iš šono, kai nedalyvauji veiksme pati. Spektaklis sukėlė daug emocijų, privertė susimąstyti, kas iš tiesų yra krepšininkės, kokioje aplinkoje jos gyvena ir kas verda komandos viduje. Gavome visos didelę dozę juoko ir grožėjomės krepšiniu iš kito kampo. Ačiū aktorėms už gražų vakarą ir teigiamas emocijas. Spektaklis pavykęs!“, – šypsojosi „Aisčių-LSU“ gynėja Klaudija Serkevičiūtė.

„Spektaklis tikrai patiko, labai linksmas, jaunatviškas. Buvo labai malonu pakeisti aplinką prieš svarbias rungtynes ir prasiblaškyti“, – sakė „Hoptrans-Sirenų“ įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė.

 

 

Donato Stankevičiaus nuotraukos

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content