Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Ypatingos „Nerk į teatrą 2019“ akimirkos ir įspūdžiai

Devintasis NERK Į TEATRĄ įvyko! Šešios dienos prabėgo kaip viena didelė banga, užliejusi teatrą 53 skirtingais renginiais.

Sulaukėme  2000 lankytojų nuo 0 iki… metų. Sutikome matytų veidų, svečių, džiaugėmės tais, kuriems šis apsilankymas ant mamos ar tėčio rankų buvo pirmasis.

Išleidome tarptautinę lietuvių ir izraeliečių menininkų eksperimentinę premjerą KAUNAS WI FI. Ne kasdien gimsta performansas, kuriam pjesę parašo 60 žmonių (laukiame Guinesso rekordų agentūros atsakymo), o aktoriai vaidina anglų kalba!

Sulaukėme trijų užsienio trupių: „Fidgetfeet“ (Airija), „Kompani13“ ( Norvegija), „Habait“ (Izraelis).

Jų bagažuose tilpo 4 labai skirtingi spektakliai: 2 šeimoms ir vaikams – „Plūduriuoki“ bei „Skrajojančios plunksnelės“, jaunimui „Romeo ir Džiuljeta“ bei performansas „A-hole Fuckin Loser“.

Mus aplankė ir bičiuliai iš Valstybinio Šiaulių dramos teatro su spektakliu „Mindaugas“ bei „Labai teatras“ su spektakliu „Aplink pasaulį 2“.

Dirbtuvėse kūrėme, juokėmės, kvėpavome, klausėmės, bandėme šviesų pultus, dailininkų teptukus – žodžiu, nardėme su specialia įranga ir be jos.  Vaikščiojome po teatrą, susipažinome su aktorių diena, netgi ieškojome vaiduoklio.

Nemiegojome penktadienio naktį su grupe kūrybingų naktinėtojų.

„Vero Cafe“ Jaunimo zonoje  dalyvavome protmūšyje, LIVE susitikimuose su kūrėjais, klausėmės dainų ir spėliojome spektaklius.

Ačiū visiems padėjusiems, prisidėjusiems, dalyvavusiems.

Laikas ruošti įrangą kitam sezonui.

Donato Stankevičiaus nuotraukos ir Rido Beržausko vaizdo siužetas

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content