Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

VDA Kauno fakulteto Stiklo meno ir dizaino katedros studentai pristatė teatrui sukurtus apdovanojimus

Stiklo meno ir dizaino katedros II kurso studentai Modestas Barštys, Marius Kudirka ir Monika Tamošiūnaitė su darbo vadovu prof. Valmantu Gutausku 2018 metų rudens semestrą kūrė apdovanojimus Nacionaliniam Kauno dramos teatrui.

Studentai, susipažinę su Nacionalinio Kauno dramos teatro istorija, aplinka ir atmosfera, semestro metu atliko tiriamąjį darbą, ieškodami teatrą bei pačius teatralus atspindinčių simbolių, motyvų, formų. Geriausios idėjos tapo projektiniais variantais ir per semestrą buvo įgyvendintos stiklo medžiagoje. Kiekvienas darbas buvo atliktas naudojant skirtingas stiklo technologijas ir jas jungiant su metalo akcentais.

Suvenyrai eksponuojami Didžiosios scenos fojė.

MODESTAS BARŠTYS

„Knyga“ – simbolis darnios visumos, išminties ir gyvenimo patirties. Autoriaus knyga yra kaustyta rūtos motyvo apkaustais.

„Šviesa“ – nematerialumo, amžinos sielos simbolis. Autorius teatro prožektoriaus skleidžiamą koncentruotą šviesos srautą taip pat išskiria kaip simbolį, leidžiantį pamatyti talentus.

MARIUS KUDIRKA

„Laiptai“ – simbolizuoja žmogaus emocinį ir dvasinį tobulėjimą, išminties ir žinių troškimą. Kiekviena laipto pakopa tai yra žingsnis arčiau siekiamo tikslo, svajonės.

MONIKA TAMOŠIŪNAITĖ

„Kubas“ – tai simbolis dažnai atvaizduojantis žmogaus gyvenimo ciklą ir yra siejamas su aukščiausiomis dvasinėmis vertybėmis. Autorė tobulą geometrinę formą taip pat sieja ir su teatro scena, erdve.

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto informacija ir nuotraukos 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content