Nacionalinis Kauno dramos teatras

VASARVIDIS bus rodomas pajūryje

Rugpjūčio 17-19 dienomis komedija „Vasarvidis“ linksmins pajūrio žiūrovus. Viena populiariausių sezono premjerų bus rodoma 17 d. Palangos senojoje gimnazijoje, 19 d. persikels į  Nidos kultūros ir turizmo informacijos centrą „Agila“, o turą užbaigs 19 dieną Klaipėdos dramos teatro mažojoje scenoje.

Nuostabioji W. Shakespeare‘o komedija, džiaugsmingai, nuotaikingai ir jaunatviškai pasakojanti apie stebuklingą meilės gėlę – tereikia jos sultimis miegančiajam suvilgyti akis, ir prasideda magiškas nubudimas. Meilės kerams paklūsta visi – ryžtingi jaunuoliai ir drovios merginos, karaliai ir kunigaikščiai, fėjos ir net dievai. Ji užklumpa netikėtai ir išeina neįspėjusi. Ji apdovanoja ypatingomis galiomis ir paverčia bejėgiais. Ji nepavaldi logikos dėsniams ir nepaklūstanti protui. Ji džiugina ir žeidžia. Turtina ir sekina. Ji yra dovana, netgi tada, kai myli asilą.

Režisierė Eglė Kižaitė žiūrovus nuo pirmų scenų panardina į neramaus miego fazę, kuomet regimi sapnai, bet skirtingai, nei tikro miego būsenoje, čia sapnuojama atmerktomis akimis: mėnesienos nušviestą vasarvidžio naktį jaunuoliai žaidžia meilę.

Spektaklyje vaidina aktoriai Eglė Grigaliūnaitė, Neringa Nekrašiūtė/Martyna Gedvilaitė, Goda Petkutė, Andrius Gaučas, Gytis Laskovas, Gintautas Bejeris, Pijus Narijauskas.

Bilietų galima įsigyti iš anksto TIKETOS kasose ir  www.tiketa

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Donato Stankevičiaus nuotr.

Save

Grįžti atgal