Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Teatro viešnia – Sakartvelo režisierė Nino Maglakelidze

Lapkričio 3 ir 4 dienomis teatre lankėsi Sakartvelo režisierė ir aktorė  Nino Maglakelidze. Jauna kūrėja 2017 m. baigė  Sankt Peterburgo Scenos menų institutą, metus Sankt Peterburge dirbo aktore. Šiuo metu ji kūrybinius planus įgyvendina gimtinėje Sakartvele ir kryptingai eina režisūros keliu.

Šį rudenį ji Kutaisio miesto Lado Meskhishvili teatre pastatė Geraldo Sibleyro pjesę „Vėjas topolių viršūnėse“. Spektaklį labai palankiai sutiko teatro bendruomenė, kritikai ir žiūrovai. Taip pat ji yra režisavusi Haroldo Pinterio  pjesę „Liftas“ ir Jaroslavos  Pulinovič kūrinį „Elzės žemė“.

Nino Maglakelidze teatre lankėsi Egidijaus Stanciko kvietimu. Jauną, perspektyvią režisierę pažinčiai su seniausiu Lietuvos teatru rekomendavo Kutaisio miesto teatro direktorius Sulkhanas Gogolashvili. Režisierė žiūrėjo spektaklius, stebėjo premjeros „Mano fėjų herbariumas“ generalinę repeticiją.

Susipažinusi su teatro scenomis bei aura, menininkė išvyko su mintimis apie medžiagą, kurią norėtų pasiūlyti statyti Nacionaliniame Kauno dramos teatre 2021 arba 2022 metais.

NKDT informacija

Asmeninio albumo nuotrauka

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content