Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Susitikimo vakaras su aktoriumi Vytautu Anužiu ir E. Baužaitės knygos „Tiesos vertikalė“  pristatymas

Susitikimo vakaras su aktoriumi Vytautu Anužiu ir E. Baužaitės knygos „Tiesos vertikalė“  pristatymas Nacionaliniame Kauno dramos teatre (04 13).

Renginį moderuoja aktorius Andrius Gaučas, dalyviai: aktorius Vytautas Anužis, teatrologė Daiva Šabasevičienė, NKDT vadovas Egidijus Stancikas, aktorė Agnieszka Ravdo, „Dramos klasės“ aktorės Akvilė Eglinskaitė, Rita Pociūtė ir pianistas Natanas Bairakas.

Elvinos Baužaitės knyga apie Vytautą Anužį „Tiesos vertikalė“ yra meno asmenybės biografija ir aktoriaus kūrybinės esaties manifestas, apimantis žmogaus formavimąsi, ugdymo fundamentą ir skirtingų teatro meno elementų bei įvairių teatrinių patirčių visumą. Vytautas Anužis – vienas žymiausių ir svarbiausių Lietuvos teatro aktorių, jo sukurti vaidmenys – tai buvimas tiesos vertikalėje, kai, paties Vytauto Anužio žodžiais, „neri į gylį, kad suvoktum praeitį, atvedusią į šiandieną; tada kyli ir kentėdamas tiesiesi į ateities aukštį, nes tiki, kad tiesa yra ten. Svarbiausia, kad būtų tiesa. Ir kad būtų įdomu. Privaloma suderinti šiuos du dalykus. Būtent – pristatyti tiesą teatre; nepaisant visko, tai – mano žemė.“

 

Repertuaras

EN

Dorianas | Kaunas 2022 programos dalis

Emilių Emilis

EN

Dorianas | Kaunas 2022 programos dalis

Emilių Emilis

EN

Dorianas | Kaunas 2022 programos dalis

Kai mes būsim jauni

Kai mes būsim jauni

Pavojingi ryšiai

Vėjas gluosniuose

Visas repertuaras

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content