Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kultūros forumas

Lietuviškoji Antigonė

Didžioji scena

Veidas/Visage

  • Filosofo Emmanuelio Levino tekstai teatro scenoje

Didžioji scena

Teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Spektaklio „Veidas“ muzikos autorius ir atlikėjas R. Mazur apie akustinę ekologiją laidoje 7 Kauno dienos

Spektaklio „Veidas“  muzikos autorius ir atlikėjas kompozitorius, bosinės gitaros meistras, improvizatorius, akustinės ekologijos fanas  Rafal Mazur  laidoje „7 Kauno dienos“  papasakojo apie gebėjimą girdėti ir klausytis. „Labai įdomu, Kaunas nėra miestas ant jūros kranto, bet skamba kaip uostas“ , – sako R.Mazur. R. Mazur – tikras klausymosi virtuozas. Ne viename koncerte grojęs improvizuodamas su aplinkos garsais, kartu su kolegomis išleido kompaktinį diską “Spontaneos Soundscapes”. O kaip skamba – miesto istorija? Geriausias būdas ją išgirsti – pasikelti istoriniu Žaliakalnio funikulieriumi.
Gyvename triukšmingais laikais – sako kompozitorius, todėl žmogaus sąmonė, stengdamasi apsisaugoti, išmoksta daug ko nepaisyti.
„Žmonių su ausinėmis, paprašau jas nusiimti ir įsiklausyti į tą pačią aplinką, be ausinių“ , – apie klausymosi pamokas pasakoja kompozitorius ir atlikėjas .
Kilsime į Kauno prisikėlimo bažnyčios stogo terasą, kur tikimės išgirsti kaip skamba Kaunas ir sugroti improvizaciją bundančio miesto tema.
„Svarbu tai, kad keisdami klausimosi įpročius galite pakeisti požiūri į pasaulį. Mano posakis: pakeisk klausimąsi ir klausykis, kaip keitiesi“ , – sako R. Mazur.

Repertuaras

Lė-kiau-lė-kiau

Išparduota

Apie spektaklį

Lietuviškoji Antigonė

Lė-kiau-lė-kiau

Vasaros vapsvos gelia mus net lapkritį

Lė-kiau-lė-kiau

Peras Giuntas

G

Kreicerio sonata

G

Vasaros vapsvos gelia mus net lapkritį

Žydroji paukštė

Kauno pavasaris’72 | Kaunas 2022 programos dalis

Visas repertuaras

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content