Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Teatro rėmėjai – įmonių grupei SDG – 20 metų. Draugystė tęsiasi ir stiprėja

2002 metais įkurta įmonių grupė „SDG“ (Saugaus darbo garantas) – šį gruodį paminėjo reikšmingą 20 metų gyvavimo sukaktį. Konsultacijų ir mokymų kompanija, rinkos lyderė Lietuvoje, garsėjanti profesionalumu ir socialiai atsakinga veikla jau ne vienerius metus yra ir Nacionalinio Kauno dramos teatro mecenatė, o jos vadovai Rūta ir Edvardas Jasai – nuoširdūs teatro bičiuliai.

Gruodžio 13 d. įmonės gimtadienio šventėje, vykusioje Lietuvos operos ir baleto teatre, generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas sveikinimo kalboje tarė: „Kai Nacionalinis Kauno dramos teatras susibičiuliavo su gerbiamais Rūta ir Eduardu, aš raides (SDG, red. past.) iššifravau: „su draugais būti gera“. Šį vakarą, sveikindamas su dvidešimtmečiu, jiems linkėjau nesibaigiančio stebuklingo draugystės gyvavimo, bet dabar, išgirdus daug sveikinimo kalbų, linkiu „SDG“ ir sau  ne tik šventėse, bet ir kasdienybėje smulkmenomis dauginti gerumą šioje žemėje, kad nebūtų erdvės blogiui, kad šviesa viešpatautų mumyse ir tarp mūsų. Su jubiliejumi!“.

Gruodžio 19 d. „SDG“ savininkai ir įkūrėjai Rūta ir Eduardas Jasai dovanos  gražią šventę teatrui  – jie yra teatro gimtadienio apdovanojimų „Auksinė Teatro Rūtos Šakelė“ ženklelio ir premijos steigėjai. Laukiame visų gražioje šventėje.

NKDT informacija

E. Ovčarenko nuotraukos

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content