Nacionalinis Kauno dramos teatras

Teatro kubo paslaptį minė Kauno specialiosios mokyklos mokiniai

Balandžio 17 d. aktorius Andrius Gaučas kartu su vadybininke kultūrinei edukacijai Skaiste Jurėne dalyvavo Kauno specialiosios mokyklos renginyje „Teatras ir mes“.

Renginio metu 5-12 klasės vaikai susipažino su spektaklio gimimo procesu bei nauja edukacine teatro priemone – Teatro kubu, paslaptinga juoda dėže, kurioje sutelpa ne tik teatro pjesės, prožektoriukai, eskizai, bet ir nevaržoma kūrėjų fantazija.

Vaikai klausėsi O. Wilde‘o pjesės „Žvaigždės vaikas“ ištraukos, skaitė ją patys. Aktorius A. Gaučas tuo pačiu parodė mokiniams įvairius trenažo pratimus, susipažino su metodika, padedančia susikaupti ir nusiraminti. Pažinčiai su scenografija ir kostiumais aktorius pasitelkė nuotaikingą Ruonio kostiumą iš spektaklio „Solė ir močiutės“. Edukatorė S. Jurėnė papasakojo, kaip yra kuriama scenografija ir kam ji skirta, rodė spektaklio dailininko kurtus eskizus. Vaikai smalsavo ir uždavė daugybę įvairių juos dominančių klausimų; kaip aktoriui sekasi vaidinti su nepatogiais kostiumais, kaip nugalėti jaudulį ir kaip jis jaučiasi po spektaklio.

Edukacinė priemonė „Teatro kubas“ pradeda kelionę po mokyklas, suteikdama galimybę pabūti ir pabendrauti su vaikais, praskleisti jiems teatro magijos šydą ir uždegti meile teatro menui.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Julijos Kazancevaitės nuotraukos

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content