Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Teatro fojė – galerijos AUKSO PJŪVIS meno kūrinių kolekcija

Nuo šių metų birželio 3 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre galerija „Aukso pjūvis“ pristato galerijos meno kūrinių kolekciją.
Ekspozicijoje pristatomi autoriai: Adomas Galdikas, Algimantas Kezys, Barbora Didžiokienė, Filomena Ušinskaitė, Stasys Jusionis, Algirdas Pakeliūnas, Eugenijus Varkulevičius, Vytautas Eigirdas, Sigitas Prancuitis, Raimondas Trušys, Tomas Vilčiauskas.
Galerija „Aukso pjūvis“, įsikūrusi Kaune, Verslo lyderių centre (greta Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus), veikia nuo 2005 metų. Atvirose verslo centro erdvėse nuolat rengiamos personalinės ir jungtinės šiuolaikinių lietuvių bei užsienio menininkų kūrybos parodos. Per metus galerija surengia apie 50 profesionalių autorių tapybos, grafikos, fotografijos, juvelyrikos, tekstilės, stiklo meno ir keramikos parodų Lietuvoje ir užsienyje.
Galerijos veiklos kryptys – reprezentuoti ir puoselėti klasikinės lietuvių dailės tradicijas, rodyti šiuolaikinio vaizduojamojo meno įvairovę. Rengdami parodas, siekiame supažindinti visuomenę su Lietuvos dailės aktualijomis, su jau pripažintų profesionalų ir jaunų talentingų dailininkų kūryba, siekiame ugdyti ir lavinti lankytojo meninį skonį, plėsti jo akiratį. Rengiamos parodos gausiai anonsuojamos žiniasklaidoje, sulaukia atgarsių spaudoje, televizijoje, radijo laidose.
Galerija užsiima ne tik parodine veikla, bet ir meno kūrinių pardavimu. Čia galima įsigyti profesionalių menininkų sukurtų tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos, juvelyrikos, tekstilės, meninio stiklo darbų. Konsultuojame privačius kolekcionierius ir įmones, norinčias investuoti į meną ir formuoti nuosavas kolekcijas, padedame surasti ir įsigyti ieškomų autorių kūrinius. Bendradarbiaudami su žinomais Lietuvos architektais ir dizaineriais, profesionaliai parenkame meno kūrinius privatiems ir visuomeniniams interjerams.

Paroda veiks iki birželio 30 d.
Maloniai kviečiame.
Parodą galima apžiūrėti prieš spektaklius.
Galerijos „Aukso pjūvis“ darbo laikas: I-V 10-18 val.
Tel. 8 37 752750, 8 687 80276, 8 686 20716
El. paštas: auksopjuvis@gmail.com
www.auksopjuvis.lt
https://www.facebook.com/auksopjuvis

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content