Nacionalinis Kauno dramos teatras

Teatro dovana išsiilgusiems teatro – ekskursijos, kur eiti draudžiama

Teatras Online sugrįžta! Antrajai karantino bangai paruošėme 5 ekskursijas po teatro užkulisius ir erdves, į kurias nepatenkama net įsigijus brangiausią bilietą. Todėl šiuos pasivaikščiojimus pavadinome „Žiūrovams eiti draudžiama“.

Teatro žmonės, aktoriai, butaforijos meistrai, rekvizitininkas ir scenos įrenginių inžinierius, perims gidų vaidmenis ir pademonstruos savo darbo subtilybes.

Į pirmąją ekskursiją pakvies gerai žinomas aktorius Dainius Svobonas. Tą vakarą vyko daugelio mėgiamas spektaklis W. Shakespeare‘o „Hamletas“. Charizmatiškasis aktorius jus pasitiks teatro kieme ir žaviais zigzagais vedžios po teatrą. Pamatysite paskutinius techninius pasiruošimo spektakliui momentus, užsuksite pas Dainių Svoboną į grimo kambarį, kuriame jis prieš kiekvieną spektaklį kaupiasi. Beje, jei nežinojote, jis šiame spektaklyje įkūnija du personažus: karalių ir karalienę. Dar Dainius kalbės apie batus. Kodėl? Žiūrėkite ir sužinosite.

Ekskursiją stebėti kviečiame lapkričio 19 d. 20 val. teatro Facebook paskyroje arba YouTube kanale. Nuoroda www.tiny.cc/TeatroTV

Taip pat ši ekskursija vyks ir informacinio partnerio 15 min „Kultūros“ rubrikoje.

Į ekskursijas kviesime kiekvieną ketvirtadienį tuo pačiu metu. Mūsų ir jūsų laukia net penki susitikimai.

Ekskursijų nematomas režisierius – vaizdo operatorius Ridas Beržauskas.

NKDT informacija

Donato Stankevičiau nuotr.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content