Nacionalinis Kauno dramos teatras

Teatre svečiavosi kultūros organizacijų konsultantas Alanas Brownas

Keturias dienas Kaune „Kaunas  2020“ kvietimu viešėjo pasaulinio lygio kultūros organizacijų konsultantas, tyrėjas, kompanijos „WolfBrown“ vadovas Alanas Brownas (JAV). Viešnagės metu jis aktyviai lankėsi skirtingose kultūros įstaigose, tarp jų ir Nacionaliniame Kauno dramos teatre, bandydamas geriau sužinoti įstaigų strategijas, nukreiptas į auditorijos plėtrą.

Rugsėjo 18 d. KEKS projektų „Kultūros tempo akademija“ bei „Atsibusk, sukrusk“ iniciatyva svečias kultūros lauko atstovams skaitė pranešimą „Nauji meno programų planavimo būdai“.  Jo metu „Kaunas 2022“ svečias apžvelgė pasaulines kultūros lauko naujoves auditorijų plėtros srityje, prie dalies kurių yra prisidėjęs ir pats. Daugiausiai dėmesio savo pranešime amerikietis skyrė nepriklausomoms programoms, vystomoms tradicinėse meno institucijose. Viena iš pranešėjų išvadų, jog suvienyta meno koncepcija ir prekės ženklas yra didžiausias meno kūrėjų pranašumas.

San Franciske gyvenantis ir dirbantis A. Brownas savo veikloje itin didelį dėmesį skiria kultūros paslaugų vartotojų poreikiams ir padeda kultūros organizacijoms įžvelgti naujas galimybes, daryti tyrimais pagrįstus sprendimus ir reaguoti į greitai kintančias sąlygas. Browno vadovaujama kompanija „WolfBrown“ dirba su skirtingų sričių meno organizacijomis lėšų pritraukimo, marketingo, planavimo, tyrimų, vertinimo, programos rengimo, meno edukacijos ir kitose srityse. Kompanija veikia visame pasaulyje – ji teikia konsultacijas ir vysto naujus metodus, pritaikytus specialiems organizacijų poreikiams.

NKDT ir „Kaunas 2020“ informacija

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content