Nacionalinis Kauno dramos teatras

Teatre realizuojamos IDėjos

Antrąjį kartą Nacionalinio Kauno dramos teatro organizuojamas jaunųjų menininkų konkursas IDėja artėja link kulminacijos – birželio 4 d. startavo menininkų – kompozitorės ir įvairių meninių projektų vadovės Jutos Pranulytės, režisierės, LMTA auklėtinės Uršulės Bartoševičiūtės, Londono menų akademijoje kostiumo magistro studijas baigusios Radvilės Kisieliūtės ir choreografo, šokėjo Mariaus Pinigio kartu su trupe „Nuepiko“ komandos. Projektuose dalyvauja ir Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai.

Visi išvardinti kūrėjai nukeliavo netrumpą kelią – metų pradžioje užregistravus paraiškas, jas vertino komisija: teatro meno taryba, teatrologai, garso ir vaizdo menininkas Artūras Bumšteinas, režisierius Povilas Makauskas, režisierė Kamilė Gudmonaitė, garso ir performanso menininkė, kuratorė Daina Pupkevičiūtė, garso menininkė ir performerė Lina Lapelytė. Kovą paaiškėjo, kurie menininkai keliauja į finalinius etapus, o balandį vykę asmeniniai pokalbiai su teatro atstovais leido sudėlioti galutinius štrichus.

Birželio 14 d. skirtingose teatro erdvėse bus rodomi finaliniai eskizai. Planuojama, kad pasirodymai bus vieši, o publikos ir teatro atstovų geriausiu išrinktas eskizas toliau bus vystomas ir įgaus išbaigtą variantą.

Jau netrukus plačiau pristatysime kiekvieną eskizą.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Režisierė Uršulė Bartoševičiūtė. Asmeninio albumo nuotr.

Kostiumo dizainerė Radvilė Kisieliūtė. Pablo Alvarez  nuotr. 

Kompozitorė Juta Pranulytė. L. Vansevičienės nuotr. 

NUEPIKO.  Artūro Bulotos nuotr.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content