Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Teatre lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentūros ir Kultūros ministerijos atstovai

Sausio 3 d. teatre lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentūros ir Kultūros ministerijos atstovai: Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas su žmona, viceministrė Ingrida Veliutė su antrąja puse, prezidento G. Nausėdos vyriausia patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Sonata Šulcė, patarėjas Šarūnas Radvilavičius, vyriausias patarėjas vidaus politikos klausimais Povilas Mačiulis su sutuoktine.

Svečiai žiūrėjo vieną iškiliausių repertuaro spektaklių –  režisieriaus Gintaro Varno pastatymą „Getas“ pagal J. Sobolio kūrinį.

Kadangi Prezidentūros ir Kultūros ministerijos atstovai yra kompetentingi kultūros, švietimo, mokslo ir paveldo politikos bei kitais klausimais, prieš renginį Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius Egidijus Stancikas aptarė svarbius teatrui, besiruošiančiam savo šimtmečiui, klausimus – edukacijos, Teatro fabriko perspektyvos ir bazės atnaujinimo, Kaunas 2022 kūrybinių  planų ir kitus.

LR  Prezidento ir LR Kultūros ministerijos atstovai parodė susidomėjimą, negailėjo klausimų ir dalinosi patarimais.

Po spektaklio garbingi svečiai užsuko į Didžiosios scenos užkulisius, susitiko su aktoriais – vyko šiltas, jaukus bendravimas, –  svečius sujaudino giliai ir jautriai perteikta spektaklio mintis. Gerbiamas ministras M. Kvietkauskas prisiminė ir prieš du metus vykusį spektaklio dramaturginės medžiagos gimimo kūrybinį procesą, prie kurio ir pačiam teko prisidėti verčiant tekstus iš jidiš kalbos, bei pasidžiaugė įtaigiu bei prasmingu didžiulės kūrybinės komandos darbo rezultatu.

NKDT informacija ir nuotraukos  

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content