Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Teatre gimsta naujas verslo ir kultūros bendradarbiavimo junginys

2022 m. sausio 27 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyko jau antrasis teatro ir verslo atstovų susitikimas, į kurį susirinko skirtingas įmones atstovaujantys verslo lyderiai, vadovai, neabejingi Kauno miesto profesionaliajai kultūrai. Jau senokai verslas ir kultūra nebelaikomi skirtingų polių sritimis, nes sėkmingai dalinasi bendrais rezultatais bei pridėtinės vertės sėkme, kuriant inovatyvius produktus kultūros įstaigose arba skatinant kūrybiškumą verslo srityje. Taigi šios abipusiai naudingos partnerystės pagrindu siekiama sukurti reguliariai veikiantį teatro ir verslo partnerių klubą, kuris padėtų efektyviai vystyti teatro kūrybinę veiklą. Dar oficialaus pavadinimo neturinčio klubo signatarai: Rimas Meška, Arimantas Gudaitis, Gediminas Kvietkauskas, Vygandas Blandis, Rūta ir Eduardas Jasai, Saulius Beliauskas, Darius Kirvaitis, Rimantas Varanauskas, Kazimieras Kavaliūnas.

Antrasis verslo ir teatro atstovų susitikimas buvo skirtas susipažinimui ir detaliam teatro vykdomų programų pristatymui. Teatro generalinis direktorius Egidijus Stancikas pristatė finansavimo modelį, meno vadovas Edgaras Klivis apžvelgė 2022–2023 m. sezono kūrybinę kryptį, direktoriaus pavaduotoja rinkodarai Agnė Burovienė supažindino su tarptautiniais projektais, įgyvendinamais kartu su Europos kultūros sostine Kaunas 2022 ir jų koordinavimu, o generalinio direktoriaus pavaduotojas bendriesiems reikalams Valius Kriščiūnas koncentravosi į teatro infrastruktūrą, gamybinę bazę ir dekoracijų gamybos ypatumus.

NKDT informacija ir nuotraukos

Nuotraukoje ( iš kairės į dešinę): Rimas Meška, Arimantas Gudaitis, Gediminas Kvietkauskas, Vygandas Blandis, Rūta ir Eduardas Jasai, Egidijus Stancikas, Saulius Beliauskas, Darius Kirvaitis, Rimantas Varanauskas, Kazimieras Kavaliūnas.

Susitikimo metu dalyviai dėvėjo kaukes. Jas nusiėmė tik fotografuojantis.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content