Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Teatras sulaukė svečių iš Austrijos, Sankt Peterburgo ir Rygos

Kaunas – 2022 didysis atidarymo renginys „Sukilimas“ sukvietė į Kauną skirtingų Europos ir pasaulio šalių atstovus:  esamų ir būsimų kultūros sostinių programos rengėjus,  miesto partnerius.

Sausio 21 d. į Nacionalinį Kauno dramos teatrą užsuko  Austrijos  Bad Ischl  Europos kultūros sostinės 2024  atstovės: meno vadovė Elizabeth Schweeger ir meno vadovės pavaduotoja  Sonja Zobel. Jos domėjosi Nacionalinio Kauno dramos teatro projektais su Kaunas 2022, bendrų projektų galimybe.   

Su viešniomis iš Austrijos

Kiti svečiai – iš Sankt Peterburgo –  Kultūros komiteto pirmininko pavaduotoja Jelena Razdorskaja ir  Užsienio reikalų  komiteto tarptautinių ryšių  skyriaus vadovas Aleksandras Ganinas. Susitikimo metu su generaliniu direktoriumi Egidijumi Stanciku aptarti kultūrinio bendradarbiavimo variantai: dalyvavimas festivaliuose, apsikeitimas režisieriais bei spektakliais su Sankt Peterburgo teatrais.

Teatro vadovas Su Sankt Peterburgo atstovais

Dieną užbaigė Rygos dienraščio „Diena“ kultūros žurnalisto Jegors Jerohomovics vizitas ir interviu, skirtas kultūros sostinėms projektams ir teatro kūrybiniai krypčiai aptarti.

Egidijus Stancikas ir Jegors Jerohomovics

NKDT informacija ir nuotraukos  

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content