Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Teatras ONL1NE – spektaklio VYŠNIŲ SODAS pagal A. Čechovą įrašas (rež. A. Areima)

Kol teatras atsotogaus ir kaupsis 100-ajam sezonui, kviečiame atsigaivinti scenoje neberodomo spektaklio „Vyšnių sodas“, kurio premejra įvyko 2013 m., vaizdo įrašu.

Režisierius – Artūras Areima

Scenografija – Artūras Areima, Povilas Ramanauskas

Kostiumai – Monika Gurskytė

Muzika – Gabrielė Griciūtė

Vaidina: Daiva Stubraitė, Inga Mikutavičiūtė, Indrė Patkauskaitė, Sigitas Šidlauskas, Tomas Rinkūnas, Saulius Čiučelis, Tomas Erbrėderis, Liucija Rukšnaitytė, Gintautas Bejeris, Gabrielė Aničaitė, Artūras Sužiedėlis, Aleksandras Kleinas.

Griūvančiame užmiesčio dvare akimirkai apsistoję spektaklio herojai – lyg iš skirtingų laikmečių atklydę personažai. Visi vaidmenys suvaidinti, nebėra nei režisieriaus, nei žiūrovų, nei teatro. Neliko jokių pėdsakų. Jokių tradicijų. Čia tik svajotojai aktoriai. Nesvarbu, kad teatras nugriautas – jie vaidins, jie bus… Juos vienija nuoboduliu apipinta nostalgija praeičiai ir ateities nerimas sustojusio laiko ritme. Juk kažkas ateis ir viską pakeis?! Tik tarsi pro migla kyla esminis teatro kaip ideologinės vertybės reikalingumo klausimas. Ar dar reikalingi svajotojai? Ar dar reikalingas Teatras?

A. Areimos „Vyšnių sodas“ – tai ironiška komedija apie pasirinkimą tiesiog būti. Gal neveiksmingai, naiviai, bet su teatrališku šypsniu – linksminančiu, o kartais skaudžiai nusmelkiančiu paširdžius.

Premjera – 2013 m. spalio 4, 5, 6 ir 23 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre

TEATRAS ONL1NE

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content