Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Teatras ir Teatro fabrikas dalyvauja atviros kultūros festivalyje „Kaunas opener“

Nacionalinis Kauno dramos teatras ir Teatro fabrikas prisijungė prie gyvo, augančio ir dinamiško kultūros festivalio „Kaunas opener“.

Rugsėjo 15 d. pagrindiniame teatro pastate – dvi ekskursijos – 14.00 ir 16.00 val. grupėms iki 25 asmenų.

Kaip atrodo teatras aktoriui? O kaip režisieriui? Kaip teatrą mato apšvietėjai ir dekoracijų kūrėjai? Kaunas Opener ir NKDT suteikia unikalią galimybę pasivaikščioti teatro užkulisiais ir išvysti, kaip viskas atrodo iš kitos pusės. Tai kelionė, po kurios kiekvienas spektaklis bus kitoks.

Ekskursijos pradžia NKDT bilietų kasos vestibiulyje (Laisvės al. 71)

Ekskursijos trukmė – 1 h. Registracija

Rugsėjo 14 d. d. 16.00-20.00 Teatro fabrikas ir visi Kęstučio g. 62 kiemelio kaimynai– 4 kultūrinės organizacijos  – kviečia užsukti, pabendrauti ir artimiau susipažinti su įgyvendinamomis veiklomis iš kiek kitos pusės:

16.00 -17.00 val. Kino mylėtojų ir tų, kuriems smalsu kaip kuriama animacija, kino centre „Romuva“ lauks praviros animacijos klasės durys, o ekrane besisukančios kino filmų ištraukos įkvėps tolimesniems vizitams.

17.00-20.00 val. Šeimoms su mažais vaikais ir jaunimui, teatro mokyklėlės „Mano teatras“ patalpose vyks atviri edukaciniai teatro ir scenos judesio užsiėmimai.

17.00-19.00 val. Muzikos ir Kaunas Jazz mylėtojus svečiuose sutiks festivalio komanda, kuri pasidalins buvusių festivalių istorijomis ir įsimintiniausiomis akimirkomis.

17.00-19.00 val. Eksperimentinio teatro ir netikėtumų ieškotojams atsivers Teatro fabriko veiklų labirintas. Išbandyti savo kūrybiškumą kvies teatro kostiuminė, šešėlių teatro scena, juodasis teatro kubas bei TF atspaudų gamyba.

Į TF kiemelio renginius registracijos nėra. Renginiai nemokami.

Atraskime Kauną ir jame tarpstančią kultūrą naujais rakursais!

Organizatorių informacija

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content