Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Teatras dalyvauja VDU kultūros dienose

2021 balandžio 26–30 dienomis VDU Menų fakultetas organizuoja tradicinį visuomenei skirtą renginį „VDU kultūros dienos“. Jau penktus metus vyksiantis savaitinis meno ir kultūros festivalis siūlo platų veiklų spektrą ir paprastai sulaukia nemažo lankytojų susidomėjimo.

Šių metų renginio programa – taip pat gausi ir įvairi: nuo atvirų Menų fakulteto dėstytojų ir svečių paskaitų iki aktualių diskusijų („Post-pandeminis menas“, „Kaip sukurti naują muziejų?“), nuo virtualaus spektaklio „Ryšys“ (rež. A. Leonova, NKDT) iki Menų fakulteto dėstytojų ir absolventų fotografijos parodų.

R.Požerskio „Paslaptingas Bangladešas“ ir R. Barauskio „Žmogus ir jo aplinka šiandien, vakar, rytoj“ bus eksponuojamos virtualiai. Tuo tarpu V. Virbickaitės „Pamatyta tapatybė. Ežerėlio bendruomenės narių portretai“) ir „Teatro galerija 100: asmenybės kuria istoriją“ – tai lauko parodos.

Muzikinius renginys „Music Lab“ taip pat vyks online.

„VDU kultūros dienas“ tradiciškai užbaigs Atvirų durų diena moksleiviams, kurios metu Menų fakulteto dėstytojai moksleiviams nuotoliniu būdu pristatys studijų programas „Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, o mokytojus pakvies į seminarą „Kūrybinių metodų taikymas ugdymo procese“.

Daugiau informacijos: www.menufakultetas.vdu.lt

Ekskursija teatro lauko galerijoje. D. Stankevičiaus nuotr.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content