Nacionalinis Kauno dramos teatras

Teatras dalyvauja ISTORIJŲ FESTIVALYJE
(spalio 21 d. ir 23 d.)

„Kaunas 2022“ Istorijų festivalio kūrėjai teisūs: Kaunas ir Kauno rajonas pilnas istorijų. Dramatiškų, keistų ar komiškų. Spalio 17 -24 d. jos pasklis po gatves, parkus, keistas pamirštas vietas ir panašiai. Mes taip pat pasidalinsime savosiomis – jūsų vaizuotei net dvi keisčiausių istorijų kupinos ekskursijos, susijusios su Nacionaliniu Kauno dramos teatru.

 Spalio 21 d. 12:30

ISTORIJOS PIETUMS: ekskursija po teatrų užkulisius

Dramos ir muzikinis teatras – broliai ar pusbroliai? Juk kažkada jiedu dalinosi vienu stogu ir ta pačia sale. O jaunėlis „Lėliukų“ teatras įsikūręs pusiaukelėje tarp šių dviejų gali ne tik pakomentuoti didžiųjų kaimynų dramas, bet ir pristatyti savo istoriją. Pirmą kartą trijų teatrų –Nacionalinio Kauno dramos teatro, Kauno valstybinio lėlių teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro – dramatinės istorijos, kurių dar nespėjo nugulti laiko dulkės ir neužglaistė remonto sluoksniai. Verta išgirsti ir pamatyti.

Ekskursijos pradžia: Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al.71, prie kasos).

Ekskursiją veda Jolanta Garnytė-Jadkauskienė.

VIETŲ NEBĖRA

Būtina registracija: http://bit.ly/PoTeatruUzkulisus

Kontaktai: 8 687 52649.

 Spalio 23 d. 20:00 

VAKARO RENGINYS: vaiduokliškos teatro istorijos

„Vaiduokliškos teatro istorijos“ – tai neįprastas pasivaikščiojimas po teatrą, kuriame nebus gido, nuosekliai supažindinančio su teatro istorija, veikla ar jo užkulisiais. Čia išgirsite ne fasadinį pasakojimą apie šimtmetį teatre dirbusias asmenybes ir jų kūrybinius nuopelnus, ne enciklopedijose sugulusias žinias ar patikrintą informaciją, bet tai, ką apie teatrą pasakoja žmonės … ir vaiduokliai. Vėlų vakarą, išsiskirsčius publikai ir aktoriams, teatre susirenka gyvi prisiminimai ir dalinasi su mumis pačiomis, brangiausiomis, netikėčiausiomis ir įsimintiniausiomis akimirkomis, kažkada prabėgusiomis teatre. Gal tai melas, gal tiesa, gal gandai, gal prasimanymai – nesvarbu. Svarbu, kad teatre knibžda daug daugiau gyvybės, negu jos įmanoma sutalpinti į spektaklių recenzijas, kritikos straipsnius ar teatrologų disertacijas. Teatro istorija – išlikusi žmonių atmintyje – spalvinga, gyva ir nostalgiška.

Ekskursijos pradžia: Nacionalinis Kauno dramos teatras ( renkamės prie  kasos).

VIETŲ NEBĖRA

Būtina registracija adresu: http://bit.ly/VaiduokliškosIstorijos

Kontaktai: 8 687 52649.

Abu renginiai nemokami.

Daugiau informacijos www.istorijufestivalis.eu

#istorijufestivalis, #kaunas2022

Organizatorių informacija

Grįžti atgal

Teatro Rėmėjai

Kūrybinė
agentūra

Teatro
Spaustuvė

Teatro Partneriai

informacininiai rėmėjai