Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Tarptautinės psichodramos konferencijos atidarymo akimirkos

Rugpjūčio 19 dieną teatre prasidėjo tarptautinė psichodramos konferencija 9-osios Baltijos Moreno dienos “Laikas paslaptims”, kurios kas porą metų organizuojamos vis kitoje Baltijos šalyje (Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje). Renginys, į kurį susirinko apie 100 svečių, teatre šurmuoliuos net 3 dienas.

Susirinkusius svečius pirmiausia pasveikino renginio organizatorė, Lietuvos psichodramos draugijos prezidentė, psichodramos terapeutė ir ilgametė mūsų teatro aktorė Daiva Rudokaitė, visus dalyvius kviesdama stabdelti ir mistiškoje teatro aplinkoje išdrįsti susitikti su savo paslaptimis.

Į sceną buvo pakviestas ir generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas, kuris reaguodamas į renginio temą ir prisimindamas Hamleto dilemą “Būti ar nebūti”, susirinkusius svečius paragino visgi “Būti”, tačiau ieškant atsakymų, “kaip būti” darnoje su aplinka, savimi ir kitais.

Po sveikinimo kalbų visi dalyviai kartu apšilo žaisdami Lietuviu laudies žaidimą “Siūlai, siūlai, susivykit”. Buvo smagu girdėti lietuviškai dainuojančius svečius iš užsienio.

Po oficialaus atidarymo paskaitą skaitė kviestinis lektorius iš Šveicarijos Norbert Apter. Po seminaro visi susirinkusieji išėjo pasižvagyti po miestą, dalyvaudami organizuotose ekskursijose senamiestyje ir Kauno IX forte. Rytoj dalyvių laukia įdomūs užsiėmimai su lektoriais iš skirtingų Europos šalių bei Australijos.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tokio pobūdžio tarpautinis renginys pirmą kartą organizuojamas mūsų teatre.

Organizatorių nuotraukos

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content