Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

„Tandem Cultural Capital“ bręsta svarbios kultūrinės pažintys

Vasara – puikus metas tarptautiniam bendradarbiavimui. Teatro fabriko kuratorė, vadybininkė kultūros edukacijai Skaistė Jurėnė kartu su dviejų Kauno organizacijų narėmis ir Kaunas 2022 atstove Agne Buroviene birželio 10-14 d. dalyvauja „Tandem Cultural Capital“ forume Rijekos mieste Kroatijoje.

Forumas subūrė skirtingas kultūros organizacijas iš buvusių ir būsimų Europos kultūros sostinių: Leeuwarden 2018, Rijeka 2020, Galway 2020, Eleusis 2021, Novi Sad 2021, Esch 2022, Kaunas 2022, Veszprem 2023. Susirinkusieji turi išskirtinę galimybę ne tik pasidalinti patirtimis ir iššūkiais, su kuriais susiduriama kultūros sostinės fone, tačiau taip užmegzti tarptautinį bendradarbiavimą.

Pirmosiomis dienomis dalyviai susitiko bendrose veiklose, diskusijoje, kurių metu pristatė savo veiklas, vyko į susitikimus su Rijekos regionų bendruomenėmis.

Laukia dar viena intensyvi diena, padėsianti dar geriau pažinti partnerius ir susirasti sau…porą bei suformuoti kultūrinį tandemą. „Šis projektas – puiki proga užmegzti partnerystes. Matome daug galimybių ir toliau bendradarbiauti už projekto ribų daugiau nei su vienu pasirinktu partneriu“, – reziumavo S. Jurėnė.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Dalyvių nuotr.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content