Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Šventinis „Kaunas 2022“ autobusas ir teatras kviečia į kiemus

Prasidėjus šiųmetiniam šiek tiek neįprastam šventiniam laikotarpiui, kalėdinis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ autobusas jau pradėjo dalinti džiugią nuotaiką Kauno gyventojų kiemuose.

Į pirmąją kelionę leidosi žinoma muzikos atlikėja bei „Kaunas 2022“ ambasadorė Jurga, autobusu keliavusi į Petrašiūnų mikrorajoną ir su šio kiemo gyventojais pasidalinusi gražiausia kalėdine muzika: savo „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!“ versija (iš greitai pasirodysiančio jos kalėdinio mini albumo). Kiemo gyventojus sveikino ir dar vienas „Kaunas 2022“ ambasadorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas. Jis pristatė gruodžio viduryje atidaromą Nacionalinio Kauno dramos teatro jubiliejui skirtą parodą, kurioje skirtingų sričių menininkai  interpretuoja teatro šimtmetį. Paroda taip pat veiks kieme, teatro prieigose ir taps šventine dovana teatro gerbėjams.

Prie šventinės akcijos jungiasi ir daugiau atlikėjų:  kitais gruodžio vakarais iš šio kalėdinio „radijo ant ratų“  skambės kruopščiai atrinktų ir naujausių, ir laiko patikrintų kalėdinių įrašų koncertas. Kauniečiai  girdės įrašytą „Kaunas 2022“ ambasadorių Lino Adomaičio, „Golden Parazyth“, Rūtos Mur, grupių Baltasis Kiras, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Antis“, „Colours of Bubbles“, Jazzu, atlikėjos Giedrės ir kitų kalėdinę muziką.

„Kviečiame ir daugiau atlikėjų aktyviai jungtis į šią kalėdinę kelionę autobusu, atsiunčiant mums savo kalėdinių dainų įrašus, juos įtrauksime į „radijo ant ratų“ repertuarą ir pagrosime vykdami į kiemus ateinančias savaites. Įrašų laukiame adresu: kaledosikiemus2020@gmail.com“, – sako „Kaunas 2022“ rinkodaros vadovė Irutė Tumaitė.

Šventinę nuotaiką suplanuota paskleisti net 11 Kauno mikrorajonų kiemų, taip pat įvažiuoti į Kauno ligoninių kiemus  ir išreikšti palaikymą šiuo metu sunkiai dirbantiems medikams.

Jei dėl užsiregistravusių gausos autobusas jūsų kiemo aplankyti nesuspėtų, organizatoriai kviečia kalėdinių įrašų ieškoti vienoje iš visiems gerai žinomų muzikinių platformų.

Kaunas 2022 informacija

M. Plepio nuotraukos

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content