Nacionalinis Kauno dramos teatras

Paroda

Paštininkas ir serbentai

  • Spektaklis 6-10 m. vaikams

Mažoji scena

Susipažinkite – „Sakurų prisiminimai“ dirigentė Tomomi Nishimoto

Tomomi vidus

©TAKUMA Kunihiro

 Viena pasaulyje žymiausių dirigenčių Tomomi Nishimoto gimė 1970 m. Nuo 3 iki 15 metų šoko baletą, mokėsi muzikos mokykloje fortepijono klasėje. Savo ateitį  siejo su muzika. Baigė  Osakos muzikos koledžą. Siekdama savo svajonės,  išvyko mokytis į Sankt Peterburgo valstybinę konservatoriją. 2002 m. tapo Maskvos Didžiojo teatro „Millennium“ simfoninio orkestro vyriausiąja dirigente, o 2005 m. – Sankt Peterburgo M. Musorgskio valstybinio operos ir baleto teatro vyriausiąja kviestine dirigente.

Šiuo metu Tomomi Nishimoto yra „IlluminArt“  filharmoninio orkestro  vadovė ir pagrindinė dirigentė, taip pat  Karališkojo kamerinio orkestro dirigentė, Japonijos filharmoninio orkestro muzikinė partnerė ir „Olympus Hall Hachioji“ vyriausioji prodiuserė. JAV ir Azijos šalyse  žinoma dirigentė bendradarbiaujair  su Latvijos ir Lietuvos kolektyvais – gastroliavo Japonijoje su Lietuvos kameriniu orkestru ir Nacionaliniu simfoniniu orkestru.

2013 m. T. Nishimoto atliko Liudviko van Bethoveno 9-ąją simfoniją Sakralinės muzikos festivalyje Vatikane ir buvo pakviesta diriguoti Kardinolo mišias.

Užsiima aktyvia visuomenine veikla – dalyvavo jaunųjų Pasaulio lyderių programoje.

 2014 m. sausio pradžioje menininkė atvyksta į Kauną, kur Nacionaliniame Kauno dramos teatre diriguos oratorijai „Sakurų prisiminimai“. Premjera – sausio 5, 6, 7 d.

Viršelio nuotr. ©OKI Daisuke

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content