Nacionalinis Kauno dramos teatras

Paroda

Svarbu! Ką reikia žinoti lankantis vaikiškuose ir kituose spektakliuose?(atnaujinta)

Norime informuoti visus žiūrovus, kad Nacionalinis Kauno dramos teatras, vadovaudamasis 2021 m. rugpjūčio 13 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Sprendimu Nr. V-1866 „Dėl renginių organizavimo būtinų sąlygų“ 6 punktu, skelbia, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos bus teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka galimybių paso kriterijus.

PAPILDYTA (0117) :

Siekiant suvaldyti itin greit plintančios koronaviruso atmainos Omikron plitimą, nuo 2022 m. sausio 17 d., visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. 

Respiratorių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems žmonėms, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Renginio organizatoriai privalo užtikrinti respiratorių dėvėjimo kontrolę viso renginio uždaroje erdvėje metu ir neaptarnauti respiratorių nedėvinčių žmonių.

Plačiau

Nuo gruodžio 28 d. šalies gyventojams, pasiskiepijusiems pagal pilną vakcinacijos planą prieš daugiau nei 7 mėn., Galimybių pasas arba jam alternatyvūs dokumentai nebegalios.
Renginio dieną žiūrovai nuo 16 metų kartu su bilietu privalės pateikti galiojantį galimybių pasą ar kitą dokumentą įrodantį, kad asmuo atitinka galimybių paso kriterijus: ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą (nuo gruodžio 28 d. ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas negalioja, jei paskutinė vakcinos dozė gauta seniau nei prieš 7 mėnesius) ar kitos šalies skiepijimą įrodantį dokumentą arba medicininį dokumentą iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga (ne anksčiau nei prieš 210 d.), antikūnų tyrimo teigiamo rezultato (ne anksčiau nei prieš 60 d.) faktą įrodantis dokumentas, ar neigiamo PGR tyrimo testo rezultato išrašą (ne anksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento). Tokio dokumento nepateikę asmenys į renginį nebus įleisti, o pinigai už bilietus nebus grąžinti.

Nuo kovo pradžios GP nėra privalomas vaikams nuo 12 m. ir 2 mėn. iki 16 m.

Dėl dalyvavimo Kultūros paso renginiuose

Paslaugų teikėjams, vykdantiems paslaugas, kurių tipas, nurodytas Kultūros paso sistemoje, yra kultūros ar meno renginys (pvz., filmas, spektaklis ar koncertas) ir yra vykdomas kultūros ir meno įstaigoje, taikomas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. kovo 5 d. sprendimas Nr. V-465 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo organizavimo būtinų sąlygų“.

Uždarose vietose kontaktiniu būdu NVŠ veiklos vykdomos, kai grupėje yra iki 30 vaikų. Jei vaikų daugiau – gali dalyvauti tik pasiskiepiję, persirgę arba reguliariai besitestuojantys.

Plačiau

Teisės aktai

Į renginį neįleidžiami asmenys turintys peršalimo simptomų.
Prašome nevėluoti, kad iki renginio pradžios spėtume patikrinti lankytojų galimybių pasus ir bilietus.
Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, laikytis saugių 1 m. atstumų, dezinfekuoti rankas.
Tikimės supratingumo, saugokime vieni kitus bei susitikime NKDT spektakliuose!

NKDT informacija

Plačiau

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content