Nacionalinis Kauno dramos teatras

Elektra

  • Vienos dalies spektaklis

Didžioji scena

Mathias Malzieu

Mechaninė širdis

Dviejų dalių spektaklis nuo 10 m.

Pirma, širdis nėra laikrodis. Antra, bet ir ji kartais genda – sustoja, persisuka, tiksi vietoje. Trečia, niekada, niekada, niekada nebijok šių sugedimų. Nes tik tuomet viską sprogdinantis, įsimylėjusios tavo širdies pulsas leis pajausti, kad tu esi… gyvas.


Įsigykite bilietus

Šiuo metu bilietai neparduodami

Iš prancūzų kalbos vertė Ina Pukelytė

Mathias Malzieu kūrinio „Mechaninė širdis“ interpretacija – tai netradicinis spektaklis, skirtas visai šeimai. Atsisakantis stereotipinių rėmų režisierius Artūras Areima imasi vieno sudėtingiausių iššūkio – aktualaus spektaklio vaikams ir suaugusiems.

Pagrindinis režisieriaus tikslas – priminti žiūrovams, kad fantazija yra gyva ir labai norint pasaulį galima apkeliauti su riedlente. „Kaip kino režisieriaus Terry Gilliamo  filmus  „Barono Miunchauzeno nuotykiai“, „Daktaro  Parnaso fantazariumas” , Timo Burtono „Svynis Todas: demoniškas Flyto gatvės kirpėjas“, „Čarlis iš šokolado fabrikas“ bei kitus, taip ir šį spektaklį, gali žiūrėti ir vaikai, ir  suaugę. Mažesnieji supras vieną spektaklio liniją, o vyresnieji – kitą“, – teigia režisierius.

Spektaklio „Mechaninė širdis“ veiksmas prasideda Škotijos sostinėje Edinburge 1874 metais. Berniukas Džekas gimsta pačią šalčiausią pasaulio dieną, dėl to jo širdis sušąla į ledą ir nustoja plakusi. Gydytoja Madlena įsodina jam laikrodį su gegute, kuris berniukui turi atstoti tikrą širdį. Norėdamas išgyventi Džekas privalo laikytis trijų taisyklių: neliesti rodyklių, tramdyti pyktį,  niekada, niekada, niekada neįsimylėti.  Antraip širdies laikrodžio didžioji valandų rodyklė perskros odą, kaulai sutrupės, o mechaninė širdis vėl subyrės. Bet ar įmanoma suvaldyti jausmus? Tokį iššūkį sukelia susitikimas su gražuole dainininke Akasija. Kelionėje pas mylimąją jaunuolis atranda patį save ir sužino didžiąją tiesą.

Šis spektaklis – tai fantastinė kelionė į meilės pasaulį, kuriame svarbiausia išmokti ne apsaugoti savo širdį, o sugebėti ją atverti kitiems…

PREMJERA – 2015 m. sausio 31, vasario 1, 13 ir kovo 21 d.

Trukmė – 3 val. Su pertauka.

Didžioji  scena. Nuo  10 m.

Spektaklyje naudojami dūmų efektai.

Po trečiojo skambučio žiūrovai neįleidžiami!

© ÉDITIONS FLAMMARION

Spektaklis “Mechaninė širdis” (6-9 kl.) įtrauktas į Kultūros paso paslaugų rinkinį. Dėl spektaklio rodymo Kultūros paso programoje skambinti tel. 8 656 06966 (Skaistė).

 

D. Stankevičiaus nuotr. 

 

 

 

Apdovanojimai

2016m. Auksinio scenos kryžiaus nominacija už geriausią metų spektaklį vaikams ir jaunimui

Į puslapio viršų

Repertuaras

SENOS DAMOS VIZITAS perkeltas iš 2020 04 26 d.

TUŠČIA KĖDĖ

KETURI perkeltas iš 2020 04 28 d.

EN

Susitikimas su režisiere Nino Maglakelidze | SCENA 10×10

T

GETAS perkeltas iš 2020 04 09 d.

ANDERSENO GATVĖ perkeltas iš 2020 04 19 d.

PAVOJINGI RYŠIAI perkeltas iš 2020 04 25 d.

ASTRIDA perkeltas iš 2020 05 16 d.

VIETINIAI

Visas repertuaras

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Kūrybinė
agentūra

Teatro
Spaustuvė

Teatro Partneriai

informacininiai rėmėjai

Skip to content