Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kultūros forumas

Rūtos salė

Balta drobulė

  • Dviejų dalių spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Žemė

  • Tikros emocijos ir tikri įvykiai psichologiniame trileryje

Didžioji scena

Įsigykite bilietus

Koncepcijos autoriai: Alex Ivanovici, Annabel Soutar ir Brett Watson

„Kauno asamblėja“ – spektaklis, įrodantis, kad teatras gali būti iš tiesų aktualus, kad galima būti visiškai skirtingiems ir susikalbėti, kad sveika dirstelėti į save iš šalies ir pamatyti, kokie esame juokingi, aklai gindami savo poziciją. „Kauno asamblėja“ – unikalus spektaklis, sukurtas iš realių žmonių pokalbio, įvykusio 2021 m. rugsėjo mėnesį Nacionalinio Kauno dramos teatro kavinėje. Jungtinė spektaklio kūrėjų komanda – „Porte Parole“ teatras iš Kanados ir NKDT aktoriai pakvietė keturis paprastus nepažįstamus žmones į bendrą vakarienę. Prie stalo susėdo tradicinių pažiūrų šalies patriotas, liberali biseksualė, empatiškas gimnazijos moksleivis ir kosmopolitiškas menininkas. Vakarienės metu jie diskutavo temomis, kurios jiems rūpi, dėstė savo požiūrius, gynė savo nuomones, įrodinėjo savo tiesas, ginčijosi, konfliktavo, liejo emocijas ir galų gale ieškojo būdų susikalbėti. Ši jų diskusija buvo įrašyta, o iš įrašo sukurtas spektaklio tekstas, paliekant autentišką pašnekovų kalbą. Tai, ką matysite scenoje, yra aktorių suvaidinta ta pati vakarienė – atviras, nepagražintas, intriguojantis nuomonių ringas, kuriame kaunasi ne politikai, įžymybės ar TV veidai, o paprasti Lietuvos piliečiai.
Kodėl mes dažnai manome, kad mūsų požiūris yra vienintelis teisingas? Kodėl negirdime, o gal nenorime girdėti, ką sako kiti? Kodėl smerkiame galvojančius kitaip? Kodėl taip sunku kartais suvokti, kad visi sėdime prie to paties stalo ir vakarienės sėkmė priklauso nuo mūsų pačių.
Vakarienės metu dalyviai svajojo ir apie tai, kokie aktoriai galėtų juos suvaidinti. Nors pageidavimų sąraše atsirado Anthony Hopkins, Ben Affleck, Jim Carrey ir Tom Hanks, šį kartą vakarienės dalyvius vaidina: Aistė Zabotkaitė, Goda Petkutė, Henrikas Savickis, Martyna Gedvilaitė, Marius Karolis Gotbergas, Vaidas Maršalka, Tomas Erbrėderis.

Spektaklio „Kauno asamblėja“ teisės priklauso Nacionaliniam Kauno dramos teatrui, spektaklio tekstų ir koncepcijos teisės priklauso Porte Parole: Alex Ivanovici, Annabel Soutar ir Brett Watson.

Premjera – 2022 02 18, 19, 20 d. Rūtos salė (nuo 14 m.) 

Trukmė – 1 val. 40 min. ( be pertraukos)

Interviu su kūrėjais

Pokalbis su kūrėjais iš Kanados

Pokalbis su aktoriais (15 min.)

Pokalbis su Aiste Zabotkaite ir Henriku Savickiu

Spektaklio kontekstas

Reportažas apie sepktaklį (LRT „Panorama“) 

 

 

 

   D. Stankevičiaus nuotraukos

NKDT kartu su

 

 

 

 

 

 

Spektaklį pristato

 

 

Į puslapio viršų

Repertuaras

Hamletas

Senos damos vizitas

Frankenšteino kompleksas PERKELTAS IŠ SAUSIO 14 D.

Emilių Emilis

Balta drobulė

Balta drobulė

Labas, Lape!

Pavojingi ryšiai

Emilių Emilis

Natanas Išmintingasis

Visas repertuaras

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content