Nacionalinis Kauno dramos teatras

Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset

  • Teatrinis nuotykis jaunimui nuo 13 m.

Parketinė salė

Hilde Brinchmann

Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset

Teatrinis nuotykis jaunimui nuo 13 m.


Režisierius
Hilde Brinchmann
Scenografijos dailininkė
Signe Gerda Landfald
Kostiumų dailininkė
Helena Andersson
Kompozitorius
Deividas Gnedinas
Vaidina
Jorunn Lullau
Steinar Thorsen
Snædis Lilja Ingadóttir
Sigurður Arent
Anna Boznanszky
András Kazári
Saulė Sakalauskaitė
Andrius Alešiūnas
Ugnė Žirgulė
Arnas Ašmonas
Marius Karolis Gotbergas
Inga Mikutavičiūtė
Artūras Sužiedėlis
Greta Šepliakovaitė
Kamilė Lebedytė

Įsigykite bilietus

08.23 Antradienis
Pradžia 15:00 ir 18:00 Premjera lietuvių kalba

Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset

„Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ – interaktyvus teatro nuotykis jaunimui. Tai keturių Europos teatrų – Norvegijos,  Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas spektaklis, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Spektaklio istorijos išeities taškas – biblinis pasakojimas apie Babelio bokšto statybas, kurias pradėjo vieninga žmonijos tauta, kalbanti viena kalba. Statinys turėjo siekti dangų, tačiau Dievas nubaudė žmones už tokį įžūlumą – sumaišė kalbas. Nebesusikalbėdami žmonės negalėjo įgyvendinti savo sumanymo. Jie pradėjo vieni kitų bijoti ir kariauti. Teatrinėje šio pasakojimo versijoje žiūrovai patenka į postapokaliptinį pasaulį, kuriame žmonija gauna progą vėl susijungti bendram tikslui. Spektaklis sukurtas įtraukiančio teatro principais – žiūrovai tampa ir spektaklio dalyviais bei kūrėjais. Jie padalinami į keturias grupes – gentis, turinčias savo kostiumus, kalbą, ritualus. Kiekviena gentis leidžiasi į teatrinę nuotykių kelionę, turėdami tikslą – atrasti tai, kas buvo prarasta. Visos keturios gentys pagaliau susitinka. Ar jie sugebės bendrauti? Ar galės dirbti kartu? Ar kartu sugebės pastatyti statinį, kuris nulemtų visos žmonijos ateitį? Ar mes galime nustoti kariauti ir bendrai kurti savo planetos rytojų?

Premjera – 2022 rugpjūčio 19, 20, 26 d. Parketinė salė, Kęstučio g. 62 (nuo 13 m.) 

Trukmė – 1 val. 30 min. (be pertraukos)

NKDT kartu su

Spektaklio partneriai:

Tarptautinis projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimo „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“ lėšomis.

Spektaklis yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis ir pristatomas tarptautinio šiuolaikinio scenos menų festivalio „ConTempo“ programoje. Visa festivalio programa www.contempofestival.lt

Į puslapio viršų

Repertuaras

Ne sau žmonės

Visas repertuaras

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content