Nacionalinis Kauno dramos teatras

Balta drobulė

  • Dviejų dalių spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Žemė

  • Tikros emocijos ir tikri įvykiai psichologiniame trileryje

Didžioji scena

Kultūros forumas

Įsigykite bilietus

Šiuo metu bilietai neparduodami

Mėgsti šokti ar kitaip judėti? Norėtum iš arčiau susipažinti su judesio menu ar tiesiog pajudėti draugų būryje? Kūrybinių judesio dirbtuvių metu bus lavinamas plastiškumas, kūrybiškumas, įsijautimas į muzikos ritmą ir atsipalaidavimo technikos. Dirbtuvių metu susipažinsi su savimi ir kitais per judesį, atrasi iškalbingą kūno kalbą. Į  šią veiklą rekomenduojama pasiimti patogią, judesių nevaržančią aprangą, energiją, smalsumą ir, žinoma,  gerą nuotaiką!

Kada: 13:00–13:45

             14:00–14:45

Kur: Mažoji salė

Rekomenduojamas amžius: 7–12 m.

Su dirbtuvių bilietu – spektaklių „Afrikos ragana“, „Žiedlapiai“, „Hamletas“, „Nojus“, „Vera ir vanduo“ bilietų kaina 4 EUR bei spektaklio „Tuščia kėdė“ bilietų kaina 6 EUR (Nuolaida taikoma teatro kasoje)

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse

Festivalio metu pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VšĮ „Žaliasis taškas“ Didžiosios scenos fojė (Laisvės al.71) kvies patikrinti rūšiavimo žinias pasitelkiant interaktyvią rūšiavimo lentą! Užsukite išbandyti!

Į puslapio viršų

Repertuaras

Hamletas

Senos damos vizitas

Frankenšteino kompleksas PERKELTAS IŠ SAUSIO 14 D.

Emilių Emilis

Balta drobulė

Balta drobulė

Labas, Lape!

Pavojingi ryšiai

Emilių Emilis

Natanas Išmintingasis

Visas repertuaras

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content