Nacionalinis Kauno dramos teatras

Spektaklis „Vasaros vapsvos gelia mus net lapkritį“ bus transliuojamas Sakartvelo nacionalinėje televizijoje

Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyksta tarptautinis projektas su Sakartvelo nacionaliniu transliuotoju „AjaraTV&radio“. Ši televizija atgaivino televizijos spektaklių žanrą – kartą per savaitę savaitgaliais eteryje rodomi naujai sukurti arba teatro scenose gyvuojantys  spektakliai. Taip pat į tinklelį įtraukiami ir užsienyje Sakartvelo režisierių sukurti arba pagal Sakartvelo dramaturgiją pastatyti spektakliai. Projektui vadovauja teatro bičiulis buvęs Kutaisio miesto Lado Meskhishvili dramos teatro meno vadovas Konstantine Abashidze. Jis Nacionaliniame Kauno dramos teatre lankėsi vasarą ir su teatro generaliniu direktoriumi Egidijumi Stanciku aptarė  spektaklio Ivan Vyrypajev „Vasaros vapsvos gelia mus net lapkritį“ filmavimą televizijai bei susitiko su LRT ir TV3 televizijos vadovais.

Spektaklį režisavo jauna, bet jau pripažinta Sakartvelo režisierė Nino Maglakelidze. Spektaklis įvertintas „Fortūnos“ apdovanojimu aktoriui Dainiui Svobonui ir aktoriaus Sigito Šidlausko nominacija „Auksiniam scenos kryžiui“. Ilgojoje salėje rodomas spektaklis yra vienas teatro publikos favoritų.

Filmavimo darbus atliko operatorius Nikoloz Katcharava bei teatro vaizdo operatorius Ridas Beržauskas. Taip pat filmavimo komanda iš Sakartvelo sukūrė televizijai skirtą reportažą apie Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Reportažo kūrime dalyvavo teatrologas Neronas Abuladze. Spektaklis ir reportažas Sakartvelo publiką pasieks dar šį rudenį. Šis projektas teikia vilčių, kad ir Lietuvos televizijoje galėtų atgimti TV spektaklių žanras.

NKDT informacija

Režisierė Nino Maglakelidze 

 

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content