Nacionalinis Kauno dramos teatras

Spektaklis PALATA rodomas jau 200-ąjį kartą

Lapkričio 9 dieną 19 val. spektaklis „Palata“  pagal Antono Čechovo noveles  rodomas jau 200-ąjį kartą!  Klausimai, „Ar turite bilietų į „Palatą“?“, „Kada rodysite spektaklį „Palata?“ –  neapleidžia  teatro bilietų kasos darbuotojų.  Galime nuraminti, kad šis kūrinys, kurio premjera įvyko  2009 metų lapkričio 13, 14 dieną, dar ilgai gyvuos teatro repertuare.

Režisierius ir  spektaklyje buvusio tarnautojo Gromovo vaidmenį atliekantis  aktorius Rolandas Kazlas,  paklaustas apie spektaklio reikšmę jo kūrybinėje biografiją, pasidalino savo mintimis: „Nei vieno spektaklio nesu vaidinęs tiek kartų.  Manau, tai bendra mano, teatro ir vaidinančių aktorių sėkmė. Per tiek metų spektaklis nesuprastėjo, priešingai, subrendo kaip geras vynas. Jame daug temų, dėl to, manau, tiek daug žiūrovų jį žiūrėjo, o kai kurie net ne vieną kartą.  „Palata“ – gyvenimo koncentratas. Šis kūrinys  padeda suvokti gyvenimą, savo vietą jame. Manau, kad reikia turėti savo palatą kaip šventovę.  Noriu padėkoti aktoriams ir kolegoms bei žiūrovams už buvimą kartu. “

Spektaklyje vaidina Rolandas Kazlas, Liubomiras Laucevičius, Dainius Svobonas, Arūnas Stanionis, Ričardas Vitkaitis,  Lili Stepankaitė, Raimonda Šukytė, Artūras Sužiedėlis.

Spektaklio akimirkos. Dmitrijaus Matvejevo ir Dainaius Labučio nuotraukos

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content