Nacionalinis Kauno dramos teatras

Spektaklio „Batsiuviai“ transliacija grįžta

Švenčiame teatrinių apdovanojimų savaitę ir kviečiame pamatyti „Fortūnų“ statulėlėmis ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotą spektaklį „Batsiuviai“.

Už šį unikalaus lenkų autoriaus Witkacy kūrinio pastatymą režisieriui Antanui Obcarskui ir aktoriui Sauliui Čiučeliui įteiktos „Fortūnų“ statulėlės, o aktoriui Deividui Breivei – „Fortūnų“ diplomas!

„Batsiuviai“ minėti ir „Auksinių scenos kryžių“ vakarą, – režisierius Antanas Obcarskas nominuotas už režisūrą, o dailininkei Laurynai Liepaitei įteiktas „Auksinis scenos kryžius“ už spektaklių „Batsiuviai“ ir „Alisa“ (Lietuvos nacionalinis dramos teatras) scenografiją.

Taigi, jūsų dėmesiui Witkacy „Batsiuviai“. Pagrindinė spektaklio tema yra visuomeninių situacijų ir individo asmeninės būklės pasikeitimai prieš ir po revoliucijų – kai batsiuviams nebereikia siūti batų, jie įvykdo revoliuciją ir paima valdžią. Jie buvo engiami ir nebereikalingi, o dabar yra valdantieji, bet ar jie gali ką nors pakeisti? O gal taip pat susirgs savo engėjų dvasios ligomis?

Transliacija aktyvi iki balandžio 6 d. Bilietų nuoroda

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas iki balandžio 6 d. imtinai, tad renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu.

Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą. Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas TIKETA sistemoje.

Scena iš spektaklio. D. Matvejevo nuotr.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content