Nacionalinis Kauno dramos teatras

Spektakliai MECHANINĖ ŠIRDIS (01 24) ir BALTA DROBULĖ (02 21) rodomi su surtitrais

Nacionalinis Kauno dramos teatras kviečia artimiausiu metu pamatyti du spektaklius su titrais lietuvių kalba. Jie yra pritaikyti kurtiesiems ir neprigirdintiesiems.

Spektaklių pritaikymą remia Lietuovs kultūros taryba.

Sausio 24 d. 18 val. Didžiojoje scenoje M. Malzieu MECHANINĖ ŠIRDIS (nuo 10 metų). Fantastinė kelionė į meilės pasaulį, kuriame svarbiausia išmokti ne apsaugoti savo širdį, bet  išmokti atverti ją kitiems ir nebijoti būti kitokiu….

Dviejų dalių, su pertrauka. Trukmė – 3 val.

Vasario 21 d. 18 val. Didžiojoje scenoje BALTA DROBULĖ pagal A. Škėmos romaną.

Poetas Antanas Garšva, neturėdamas galimybės pasišvęsti vien savo kūrybai ir siekti sielos nemirtingumo, priverstas dirbti liftininko darbą didžiausiame Niujorko viešbutyje. Jo suskaldytos sąmonės neapleidžia gimtųjų namų ilgesys, o protarpiais pasiveja kadaise mylėtų moterų atvaizdai.

Dviejų dalių, su pertrauka. Trukmė – 2 val. 50 min.

Bilietų galima įsigyti Teatro kasoje (Laisvės al. 71) I-VII nuo 10.30 iki 19.00 (pietų pertrauka 15.30-16.00). Arba internetu www.tiketa.lt

Yra taikoma nuolaida.

Asmenims, kuriems nustatytas 30-55% darbingumo lygis suteikiama 30% nuolaida 1 bilietui. (Taikoma teatro kasoje, „Tiketos“ kasose ir www.tiketa.lt)

Asmenims, kuriems nustatytas 0-25% darbingumo lygis suteikiama 50% nuolaida 2 bilietams. (Taikoma teatro kasoje, „Tiketos“ kasose ir www.tiketa.lt ).

Atvykus į spektaklį, su savimi turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Save

Save

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content