Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Spektaklį „Peras Giuntas“ žiūrėjo Norvegijos karalystės ambasadorius Lietuvoje

Birželio 16 d. spektaklį H. Ibsen „Peras Giuntas“ žiūrėjo Norvegijos ambasadorius Lietuvoje J. E. Ole Terje Horpestadas. Po renginio jis susitiko su spektaklio į Kauną iš Vengrijos pamatyti atvykusiais jo režisieriumi Scaba Polgáru ir scenografe bei kostiumų dailininke Lili Izsák, Pero Giunto personažą įkūnijančiais aktoriais Dainiumi Svobonu ir Dovydu Pabarčiumi, taip pat teatro meno vadovu Edgaru Kliviu, pavaduotoja rinkodarai Agne Buroviene.

Gerbiamas ambasadorius liko sužavėtas norvegų autoriaus kūrinio interpretacija ir vizualiniu išpildymu, aktorių vaidyba. Galima tik pasidžiaugti, kad ši premjera nėra vienintelė jungtis su Norvegija, nes Nacionalinio Kauno dramos teatras ruošiasi tarptautinei premjerai „Babelio bokštas“, kuri vyks rugpjūčio mėnesį su Norvegijos, Islandijos, Vengrijos, Lietuvos menininkais.

Spektaklis „Peras Giuntas“ užbaigė pirmąjį savo gyvavimo sezoną, kuris jam buvo labai palankus: dailininkė Lili Izsák buvo nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“, aktorius Dainius Svobonas taip pat nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ už Pero Giunto vaidmenį ir pelnė „Fortūnos“ apdovanojimą už šio personažo įkūnijimą.

NKDT informacija

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content