Nacionalinis Kauno dramos teatras

Speciali tinklalaidė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

Tegu dar vienas nepriklausomybės pavasaris mums visiems atneša atsinaujinimą, galimybes, atradimus, kūrybos polėkį, iššūkius, viltį, svajones ir išsipildymus. Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Šiai progai įrašyta tinklalaidė su NKDT direktoriumi Egidijumi Stanciku ir VDU profesoriumi, istoriku Egidijumi Aleksandravičiumi: „Ar esame orūs ir laisvi šių dienų valstybės ir jos aplinkos kūrėjai?“

Tinklalaidės dalyviai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, kovo 11-osios, išvakarėse diskutuoja apie tautiškumą, vertybes ir kultūrą. Pašnekesio ašis – Žemaičių vyskupas, švietėjas, istorikas Motiejus Valančius, kuriam šiemet sukaktų 220 metų bei kurio veiklos pėdsakai įsirėžę XIX a. Kaune.

Ar esame bendrapiliečiai? Ko pasimokėme išanalizavę praeitį, kokiame taške esame dabar ir kaip žvelgiame į ateitį? „M. Valančius džiaugtųsi, kad esame nepriklausomi, bet jis neleistų ir pasitenkinti tuo, kad turime valstybę kaip instituciją. Daug kas priklauso nuo paties žmogaus – laisvos valios, geranoriškumo ir artimo meilės“, – sako profesorius E. Aleksandravičius.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content