Nacionalinis Kauno dramos teatras

Konkursas mokykloms. SUKURK ŠIUKŠLIŲ MONSTRĄ!

Šiemet kovo 3-7 d. vyksiantis festivalis „Nerk į teatrą“ kelia ekologinio žygio vėliavą – rūpinkimės gamta ir saugokime ją! Taip norėdamas savo keleiviams rodyti ne tik gražiausius teatro krantus ir negyvenamas salas, bet ir papasakoti apie mūsų aplinkai gresiančius pavojus, apie būdus juos įveikti.

Dar prieš pradėdami festivalio veiklas, kviečiame visus kūrybiškai prisijungti pasiruošimo etapui ir pradėti kalbėti apie tai, kas kasdieniška, bet  laaabai svarbu  –  atliekų rūšiavimą!

Kviečiame ikimokyklinukus ir moksleivius kartu su klasės draugais iš plastiko ir popieriaus šiukšlių sukurti savo ŠIUKŠLIŲ MONSTRĄ. Duoti jam vardą, parašyti ar papasakoti jo istoriją, užfiksuoti kūrimo procesą (nuotraukomis ar vaizdo įrašu) ir įamžintą rezultatą kartu su istorija atsiųsti el.paštu: fabrikas@dramosteatras.lt

Tam, kad rūšiuoti būtų dar smagiau, kviečiame patiems pasigaminti rūšiavimo konteinerį iš kartotinės dėžės, ir apipavidalinti piešiniais arba mūsų pridedamais maketais:

 

    

 

Įspūdingiausių ŠIUKŠLIŲ MONSTRŲ kūrėjai bus apdovanoti bilietais į teatrą, apsilankymu po teatro užkulisius, o jų monstrai papuoš festivalį.

ŠIUKŠLIŲ MONSTRŲ laukiame iki 2020 m. vasario 26 d.

Kilus klausimų, kreiptis tel. 865606966 arba el.paštu: fabrikas@dramosteatras.lt

Kvietimas atsisiuntimui

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content