Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Šešių konkurso „IDėja“ paraiškų dalyviai laukiami trečiame etape

Jau žinomi antrojo konkurso „IDėja“ etapo rezultatai. 10 gautų paraiškų, pagal jų aktualumą, inovatyvumą ir kūrybiškumą vertino skirtingų sričių ekspertai – garso ir vaizdo menininkas Artūras Bumšteinas, režisierius Povilas Makauskas, režisierė Kamilė Gudmonaitė, garso ir performanso menininkė, kuratorė Daina Pupkevičiūtė, garso  menininkė  ir performerė Lina Lapelytė.

Turėdami skirtingos patirties ir atstovaudami ne vieną meno sritį ekspertai įžvelgė skirtingus privalumus, galimybes ir galimas grėsmes paraiškose, tačiau susumavus rezultatus antrąjį etapą nugalėjo (abėcėlės tvarka) „Eglė Žalčių karalienė“ (Radvilė Kisieliūtė), spektaklis „Mirtis policijos sunkvežimyje“ (Uršulė Bartoševičiūtė), šokio spektaklis „Overheated“ (Marius Pinigis), literatūriniai skaitymai „Sambar“ (Lina Laura Švedaitė), performatyvi instaliacija darbiniu pavadinimu ,,ŠŽM“ (Monika Klimaitė Daunienė) ir „Žemės“ (Juta Pranulytė).

Atrinktų projektų menininkai balandžio mėnesį bus kviečiami į Nacionalinį Kauno dramos teatrą susitikti ir gyvai pristatyti savo idėją. Šiame etape įvertinus realias teatro galimybes ir poreikį, atsižvelgiant į ekspertų išsakytus komentarus bus atrinkti 3 projektai, kurie birželio mėnesį dvi savaites turės galimybė padirbėti prie savo eskizo paruošimo teatre bei pristatyti juos teatro bendruomenei. Po eskizų pristatymo paaiškės paraiškos ir kūrėjai, su kuriais bus suderintos pastatymo galimybes ir visos sąlygos: terminas ir finansinė bazė.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content